Letecká snímka závodu Aue spoločnosti Hansgrohe v meste Schiltach

Hlavné sídlo spoločnosti Hansgrohe SE v meste Schiltach v Čiernom lese.

Skupina Hansgrohe – na všetkých kontinentoch

S 34 spoločnosťami a 21 predajnými kanceláriami na celom svete patrí podnik Hansgrohe k malému počtu globálnych hráčov v sanitárnom odvetví. Špecialista na armatúry a sprchy zamestnával v obchodnom roku 2015 okolo 3 800 zamestnancov a dodal armatúry a sprchy do 143 krajín.

V roku 2016 oslavuje spoločnosť Hansgrohe svoje 115. narodeniny. Zakladateľ Hans Grohe začal v roku 1901 v malom, a to so svojou kovotlačou v Čiernom lese. Hlavné sídlo spoločnosti sa ešte stále nachádza vo vyvolenom bydlisku „bystrého Hansa“. V súčasnosti sa však jeho značka teší už celosvetovej obľube: Výrobky značky Hansgrohe s označením kvality „Made in Germany“ sa využívajú na celom svete.

Spoločnosť Hansgrohe ...

  • bola založená v roku 1901 Hansom Grohem (1871-1955), vyučeným súkenníkom a nadaným puntičkárom, v Schiltachu v Čiernom lese,
  • je európska akciová spoločnosť (Societas Europaea), ktorá nie je zapísaná na burze,
  • je súčasťou koncernu Hansgrohe a Masco Corporation

Skupina Hansgrohe sleduje päť strategických vytýčených cieľov:

  1. inovácia, dizajn a trvalá udržateľnosť – vybudovanie vedúceho postavenia v oblasti inovácií technológie, dizajnu a trvalej udržateľnosti
  2. Global Speed – rozšírenie medzinárodnej prítomnosti na trhu a ďalší vývoj obchodného modelu Emerging Markets
  3. Kvalita a produktivita – zvýšenie kvality produktov a vytvorenie „Global Production Balance“
  4. Lean Business Processes – zredukovanie obchodných procesov
  5. Organizácia – ďalší rozvoj podnikovej organizácie, medzinárodného rozvoja personálu a manažmentu talentov
Logo značky Hansgrohe

Tieto značky sú ťažnými koňmi spoločnosti a sú známe po celom svete: Hansgrohe, Axor, Pharo a Pontos. Predstavujú inovatívne a kvalitné kúpeľňové produkty, skvelý dizajn a ekologické sanitárne technológie.

Nové výrobky pre rok 2015
Dosiahnutie nového rekordu: obrat vo výške 964 miliónov eur. Spoločnosť Hansgrohe SE zaznamenala v obchodnom roku 2015 plusový obrat vo výške viac ako 10 %. Spoločnosť sa rozrastá doma i v zahraničí a vytýčila si ambiciózne ciele do budúcnosti.
Zamestnanci vo výrobe spoločnosti Hansgrohe SE.
K stanovenému dňu 31.12.2015 zamestnáva skupina Hansgrohe na celom svete 3 805 zamestnancov. Spoločnosť vytvorila aj v roku 2015 nové pracovné miesta a investovala do ďalšieho vzdelávania a podpory mladých potenciálnych zamestnancov, manažmentu talentov a zdravia.
Dozorná rada spoločnosti Hansgrohe SE
Osviežujúci manažment: Vedenie spoločnosti Hansgrohe SE je s podnikom úzko prepojené a pozná ho odpredu aj odzadu.
Mapa sveta
Od Sao Paola cez Schiltach až po Šanghaj: Hlavné sídlo spoločnosti sa od roku 1901 nachádza v Čiernom lese. V súčasnosti sú výrobné prevádzky v Nemecku, Francúzsku, Číne, Holandsku a USA.

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>