Naše značky – známe po celom svete

Naše top značky Hansgrohe, Axor, Pharo a Pontos predstavujú inovatívne a vysoko kvalitatívne hodnotné produkty. Pre moderné dizajnérske riešenia pre kúpeľňu. Pre ekologické sanitárne technológie, ktoré šetria prostriedky.

Logo značky Hansgrohe

Hansgrohe – a z vody sa stane pôžitok

Hansgrohe znamená: technická brilantnosť, široká ponuka a výnimočný dizajn. Táto značka presvedčí nielen po funkčnej, ale aj po citovej stránke.

Logo značky Axor

Axor – vizionárske riešenia pre kúpeľňu

Spolu so svetoznámymi dizajnérmi a architektmi plní Axor aj tie najodvážnejšie predstavy o kúpeľni. Kolekcie kúpeľní Axor a priestorové koncepty sú rovnako individuálne ako ľudia, pre ktorých sú určené.

Logo značky Pharo

Wellness, dobrý skutok, radosť z vody: Pharo pretvára vodu do krásnych foriem a z kúpeľní robí oázy so sprchovacími kútami, vírivou vaňou alebo parnými miestnosťami.

Logo značky Pontos

Pontos – opätovné využitie vody

Aktívna ochrana zdrojov: Systémy Pontos AquaCycle spracovávajú spotrebovanú pitnú vodu zo sprchy alebo vane na opätovné použitie. Napríklad na splachovanie a záhradné zavlažovanie.

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>