AirPower od Hansgrohe

Tu si stiahnite Flash Player (prepojené)

AirPower: Viac pôžitku, viac účinnosti

Celkom iný, príjemný pôžitok zo sprchovania

Dlhotrvajúca inšpirácia - sprchová technológia Hansgrohe AirPower znásobí vašu radosť zo sprchovania a zároveň zníži Vašu spotrebu vody. Avšak len za predpokladu, že sa nenecháte uniesť príjemným pôžitkom natoľko, že už nebudete chcieť zo sprchy vyjsť. Keďže vzduch je k dispozícii v hojnom množstve, narozdiel od cennej vody, za ktorú musíte plati, vynašli inovátori z Hansgrohe niečo priekopnícke: AirPower. To znamená zabávať sa a pritom šetriť. 

AirPower – veľa zážitkov, málo vody 

Princíp je jednoduchý: Vaša sprcha AirPower nasáva vzduch, ktorý sa mieša s vodou. Tá doslova rozvíri vtekajúcu vodu. Na jeden liter vody pritom pripadajú asi tri litre vzduchu. Vašu cennú vodu tak využijete efektívnejšie. 

AirPower – jedinečná radosť zo sprchovania

Vzduchom obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a jemnejšie. Výsledok okamžite pocítite na pokožke: Perlivý sprchový dážď AirPower zahalí vaše telo a dodá božsky príjemný pocit. Navyše si pri viacprúdových modeloch môžete dopriať aj masáž: Uvoľňujúci účinok silného prúdu pocítite na vlastnej koži. A popri znásobenej radosti zo sprchovania sa znižuje aj vaša spotreba vody.

Šetrite zdroje s Hansgrohe

Myslíme si, že každá kvapka sa počíta a pomáha vám šetriť vodu, energiu a náklady. Vďaka inovatívnym produktom a technológiám, ktoré určujú trend do budúcnosti.

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>