Optimálny súlad umývadla a batérie nenechávame na náhodu

Ak sa umývadlá a armatúry k sebe dobre nehodia, dochádza k nepríjemnému striekaniu vody. Aby sme sa tomu od začiatku vyhli, vyvinula spoločnosť Hansgrohe spoľahlivý spôsob testovania: Za podmienok blízkych realite sa testuje, ako sa vlastné armatúry hodia k bežným umývadlám popredných výrobcov. Pri tomto komplexnom teste funkčnosti sa okrem iného testuje voľný priestor medzi armatúrou a umývadlom, ako aj striekanie vody. (Detaily o spôsobe testovania nájdete v časti Dokumenty na stiahnutie)

Pomocou tohto testu ComfortZone - zóna pohodlia vám poskytujeme odporúčania pre pohodlné umývanie rúk.

Odborná inštalácia špecializovanou predajňou

Ak ste sa už rozhodli, vezmite vašu želanú kombináciu k odbornému partnerovi vo vašom okolí.  Len tam môžu posúdiť, či sú priestorové a technické predpoklady na mieste inštalácie vhodné. Nakoniec, aj tá najkrajšia kombinácia bude nanič, ak nie sú pre ňu vhodné priestorové pomery, prípojky alebo tlak vody. Pretože to všetko musí byť pre dokonalú inštaláciu zosúladené.

Kontrolná pečiatka z testu armatúr a umývadiel od spoločnosti Hansgrohe

Všetky technicky testované kombinácie armatúr a umývadiel nájdete v časti Dokumenty na stiahnutie

Rozlišujeme 5 typov umývadiel

Obrázky

Pre test Hansgrohe ComfortZone - zóna pohodlia sme definovali nasledujúce typy keramiky. K nim nájdete vo výsledkoch testu správnu armatúru značky Hansgrohe.

Kombinovanie armatúr a umývadiel pomocou konfigurátora ComfortZone - zóna pohodlia

Plánujete nové umývadlo? Potom ste už azda zistili, že možnosti usporiadania sú rozmanité, priam obrovské. Zariaďte preto svoje miesto na umývanie pomocou konfigurátora ComfortZone - zóna pohodlia spoločnosti Hansgrohe. Pomocou tohto praktického online nástroja môžete umývadlá a armatúry hravo kombinovať. Pri tom virtuálne nasadzujete batérie značky Hansgrohe na rôzne typy umývadiel.
Tak od nás dostanete výber kombinácií, ktoré:

  1. technicky presvedčili v našom teste a 
  2. hodia sa k sebe svojím štýlom. Pretože môžete priamo v prostredí porovnávať rôzne štýly. 

 Je čas objaviť konfigurátor ComfortZone - zóny pohodlia

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK