Inšpirácia – s ňou vašu kúpeľňu úspech neminie

Nápady s ktorými víťazí každá kúpeľňa

Hľadáte tie pravé nápady pre vašu vysnenú kúpeľňu, či už ide o novostavbu alebo renováciu? Obľubujete nové trendy a chceli by ste pre zariadenie svojej kúpeľne čo to odkukať od kúpeľní, ktoré za svoj vzhľad získali významné ocenenia? Potom ste u nás na správnej adrese.

Sledujte vzrušujúce myšlienky a koncepty renomovaných dizajnérov, ktorí tvoria pre spoločnosť Hansgrohe. Vydajte sa s nami na cestu okolo sveta – k najkrajším stavebným projektom so sprchami, armatúrami a sprchovacími systémami značky Hansgrohe. Zistite, kde si naše produkty môžete pozrieť naživo bez toho, aby ste museli cestovať ďaleko. Každému dokonalému plánu predchádza dobrý nápad. Nechajte sa inšpirovať!

Vysnená kúpeľne značky Axor

Ako by podľa vás mala vyzerať vaša príjemná kúpeľňa? Či už klasicky, minimalisticky alebo útulne: 9 kúpeľňových variácií dotiahnutých k dokonalosti – ako zo sna.

Dizajn je úspešným motorom vývoja v Hansgrohe.

Dávame kúpeľni celkom novú tvár. Vďaka celosvetovo úspešným dizajnérom a tvorivým workshopom patrí Hansgrohe k vedúcim dizajnérskym spoločnostiam v kúpeľňovom odvetví. 

Trendy v oblasti bývania ovplyvňujú aj kúpeľne.

Náš svet sa výrazne zrýchlil: Pohľad na svet bývania sa mení a ním aj pohľad na kúpeľňu. Prečítajte si, aké trendy teraz letia.

Produkty žiaria v medzinárodných stavebných projektoch.

Hansgrohe vytvára kúpeľne po celom svete: v luxusných hoteloch a očarujúcich apartmánoch, na motorových jachtách alebo výletných lodiach.

Nápady pre kúpeľne priamo na mieste: kde naše produkty môžete vidieť, aj sa ich dotknúť.

Dizajn, na ktorý si môžete siahnuť, odskúšať a obľúbiť si ho: Objavte naše produkty v Aquademie počas akcií priamo na mieste alebo u vášho predajcu.

Luxusné kúpeľne Hansgrohe a Axor nájdete v českých aj slovenských hoteloch.

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>