Fotografie školící místnosti se školitelem a zákazníky

Školenia v Hansgrohe CS

Spoločnosť Hansgrohe ponúka rôzne typy školení pre predajcov, inštalatérov aj architektov v školiacich priestoroch spoločnosti Hansgrohe v Brne. Po dohode je možné školenie zorganizovať aj priamo u zákazníka.

Školenie pre predajcov
Bližšie informácie o školení vo Vašom regióne Vám podá príslušný obchodný a technický poradca.

V prípade záujmu o špeciálne tématické školenie pre pracovníkov jednej spoločnosti (min. 15 osôb) - priamo vo Vašej firme - je potrebné dohodnúť termín školenia s konkrétnym obchodným a technickým poradcom.

Školenie pre inštalatérov
Témy pre školenia inštalatérov: výrobky Hansgrohe a Axor, technické informácie, montážne postupy, servisné zásahy, ošetrovanie povrchov, záručné podmineky.
Súčasťou školení sú aj prezentácie firiem JUDO (vodovodné filtre) a RIHO (sprchové kúty) v rôznych kombináciách.

Certifikát
Každý účastník školenia inštallatérov obdrží certifikát, ktorý ho oprávňuje montovať vybrané produkty s predĺženou 5 ročnou zárukou (mimo výrobky označené logom iClubu - montáž zdarma). Platnosť certifikátu je 2 roky od dňa školenia.

Darček
Každý účastník školenia inštalatérov v Brne a Vysokém Mýtě obdrží hodnotný darček.

Školenie predajcov a inštalatérov vo Vysokém Mýtě
Školenie sa koná v školiacej miestnosti v suteréne areálu VOŠS Vysoké Mýto, kpt. Poplera 272.
Maximálny počet účastníkov pre naplnenie školenia je 12 osôb, minimálny 10 osôb. Na školenie sa môžete nahlásiť prostredníctvom mailu.

Bližšie informácie podá p.Rudolf Schmidt, tel.č.: +420 602 546 261

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>