Hansgrohe DNA, víťaz Red Dot

Celosvetové ocenenia tvoria vlákno DNA vzťahujúce sa k dizajnu v Hansgrohe. Philippe Grohe, riaditeľ značky Axor, pravidelne preberá ocenenia ako napríklad velehlasné ocenenie Red Dot Design Award (foto vpravo).

Hansgrohe je šampión v dizajne kúpeľní

Viac ako 400 medzinárodných vyznamenaní

Kvalita dizajnu je súčasťou DNA zameranej na získanie ocenení vo firme špecializujúcej sa na batérie a sprchy so sídlom v Schiltachu. A to je dobrá správa pre vás, pretože ocenenia udelené nezávislými porotami podčiarkujú dôraz firmy na kvalitu. Sú tak spoľahlivým ukazovateľom pri výbere najlepších produktov. Tak získal výrobca batérií a spŕch zo Schwarzwaldu niekoľkonásobne cenu „Red dot – Best of the Best Design Award“, cenu „iF Gold Product Design Award“ a trikrát po sebe tiež „Ocenenie za dizajn Spolkovej republiky Nemecko“. Je to najvyššie ocenenie vo svete dizajnu v krajine a právom sa nazýva „Cena cien“.

Hansgrohe je iF dizajnový líder v odbore

Ocenenia „iF awards“ Medzinárodného fóra pre dizajn (iF) patria celosvetovo medzi najvýznamnejšie pečate kvality výrobkov a ich dizajnu. Hansgrohe SE sa v týchto súťažiach už pravidelne objavuje na stupienkoch víťazov. Od roku 2008 zverejňuje nezávislý inštitút rebríček umiestnenia firiem, ktorý vypovedá o úspechu v rámci ocenenia „iF Award“ medzi dizajnérskou konkurenciou: Spoločnosť Hansgrohe SE sa v ňom aktuálne nachádza na 11. mieste spomedzi 2 000 firiem. Hansgrohe pritom predbehla top značky, ako sú Daimler, Volkswagen alebo Adidas. A je číslom jeden v sanitárnom odvetví.

Aj dizajnéri sú špičkoví vo svojom odbore

Najlepšie hodnotenia od Severnej Ameriky až po Ďaleký východ: to je pre Hansgrohe a Axor potvrdením toho, akým smerom sa majú naďalej uberať – inovácia produktov a dizajn zvyšujú pohodlie a význam kúpeľne. Hansgrohe SE stavia pri hľadaní externých tvorcov na to najlepšie z najlepšieho, ako to v roku 2009 potvrdila aj porota časopisu „Euro“: štyria z 25 celosvetovo najlepších dizajnérov spolupracujú s Hansgrohe a Axor. V aktuálnom rebríčku „iF ranking creative“ sa Phoenix Design nachádza na deviatej priečke. Dizajnérske štúdio už roky vytvára tvár značky Hansgrohe a je nepochybne najúspešnejším nemeckým dizajnérskym tímom. Zistite viac o našich tvorivých hlavičkách.

Hansgrohe: Číslo jeden v sanitárnom odvetví
Obrázky
  • reddot design award best of the best
  • iF Design Award 2015
  • Dizájnerské ocenenie Nemeckej spolkovej republiky
  • iF Gold Award 2015
  • Wallpaper Design Award
  • Design Plus
  • Focus Open 2014 Gold
  • German Design Award Víťaz 2016
  • Elle Deco International Design Award
  • Interior innovation award 2015 Best of Best

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>