Zmiešavacia umývadlová armatúra s dvomi kohútikmi Axor Starck Organic

Tu si stiahnite Flash Player (prepojené)

Axor Starck Organic – harmónia srdca a rozumu

Jedinečný dizajn a zodpovedné zaobchádzanie s vodou

Axor Starck Organic vytvára harmóniu dizajnu a technológie, ekológie a ekonomickosti, srdca a rozumu. Jedinečný organicko-minimalistický dizajn z pera Philippa Starcka sa vyznačuje plastickosťou a sleduje tento základný princíp. Jemné tvary a plynulé prechody sa spájajú s inteligentnými funkciami, zmyselnosťou a ekologickými hodnotami. Harmónia spočíva aj v rozmanitosti: Dizajn sa dá harmonicky začleniť do najrôznejších kúpeľní. Výrobky v kolekcii.

Voda môže byť skutočne príjemná

Doteraz nevídaný široký sprchový prúd armatúr nám ukáže vodu v mimoriadne zmyselnom šate. Podobne ako v sprche, perly vody pokrývajú celú plochu pokožky a poskytujú neuveriteľný objem pri výnimočne nízkej spotrebe. Funkčnosť a zážitok z vody bez kompromisov.

Inovatívny koncept ovládania

Axor Starck Organic predstavuje ďalší krok v evolúcii ovládania armatúr: Na rozdiel od klasickej jednopákovej zmiešavacej batérie, ktorá riadi objem a teplotu súčasne, je ovládanie tejto novodobej armatúry s dvomi kohútikmi oddelené – a zodpovedá ergonomickej dynamike pohybov.

Zmiešavacia umývadlová armatúra s dvomi kohútikmi Axor Starck Organic

Dizajn značky Axor Starck Organic je organický a minimalistický. Rukoväti vizuálne splývajú s armatúrami a sú ergonomické. Forma inšpirovaná prírodou je pôsobivá a zároveň plastická. Dodáva kúpeľni výraz.

Armatúra s dvomi kohútikmi Axor Starck Organic

Voda môže byť na dotyk skutočne príjemná: Podobne ako v sprche, nežné, neuveriteľne objemné a perlivé kvapky vody úplne pokryjú pokožku. Sprchový prúd armatúr, v porovnaní s bežnými armatúram, dosahuje svoj zmyselný účinok pri nižšej spotrebe vody.

Armatúra s dvomi kohútikmi Axor Starck Organic

Inovatívna armatúra s dvomi kohútikmi umožňuje intuitívne, ergonomické a ekonomické zaobchádzanie s vodou. S Axor Starck Organic sa množstvo vody a teplota vody regulujú oddelene: Rukoväť pre spustenie a zastavenie sa nachádza na konci odtoku, naopak teplota sa reguluje na hornom konci armatúry. Podporuje sa tým zodpovedné zaobchádzanie s vodou, a zároveň tak spĺňa ergonomickú funkciu.

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>