Axor Starck Organic - nasleduj svoj rozum a svoje srdce

Tu si stiahnite Flash Player (prepojené)

Revolučný zážitok z vody

Sprchový prúd vody z armatúry sa postará o zmyselnosť

Voda môže byť skutočne príjemná: Revolučný sprchový prúd umývadlových armatúr Axor Starck Organic na pokožke zanecháva zmyselné a perlivé kvapky vody. 90 prúdových trysiek vytvára mimoriadne účinný sprchový prúd, ktorý predstavuje luxusnú sprchu pre Vaše ruky a je výnimočne funkčný, pretože ovlaží pokožku po celej ploche.

Axor Starck Organic ponúka presne ten prúd vody, ktorá splní všetky naše želania, ale má pritom nižšiu spotrebu ako bežné armatúry: Prietokové množstvo predstavuje len 3,5 litrov za minútu, a pokiaľ ide o funkčnosť a pôžitok z vody, nepozná kompromisy. Sprchový prúd armatúr vyvoláva pocit objemu a perlenia, a to pri nízkom objeme vody.

Zodpovedné zaobchádzanie s trvalo udržateľným elementom, akým voda je, predstavuje pre Axor Starck Organic funkčný princíp, a teda je pozitívne prirodzený. Ak však niekto čas od času uprednostňuje silnejší prúd, môže sa vodný prietok na umývadle vedome zvýšiť zo základného nastavenia 3,5 litrov za minútu na 5 litrov za minútu (poloha „booster“).

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>