Aplikácie a mobilné služby pre tablet

Jednoducho, rýchlo a vždy poruke: Interaktívne plánovanie vašej kúpeľne

Využite nástroje a hry, vďaka ktorým sa dozviete všetko o kúpeľniach priamo na vašom tablete. Naše interaktívne aplikácie a mobilné služby vám ponúkajú rýchle riešenia, zábavu a inšpiráciu. Môžete sa tešiť na efektívnu, pohodlnú „infozábavu“ aj bez počítača – a to kdekoľvek práve ste. Napríklad na výstave kúpeľní.

Aplikácia Hansgrohe Showroom

Aplikácia ktorá informuje a zabáva: vizualizujte si vami vybraný produkt vo vašej kúpeľni. Naučte sa zábavne a interaktívne všetko o sprchovaní, a nájdite najbližšieho profesionálneho dodávateľa.

iPhone a iPad s úvodnou obrazovkou aplikácie Hansgrohe

Navrhnite si vlastnú sprchu, umývadlo a drez. Virtuálne. Stačí si jednoducho stiahnuť aplikáciu, urobiť fotku , vymazať starú sprchu alebo armatúru, a nahradiť ju  Hansgrohe produktom, ktorý sa vám páči - a hotovo .

Aplikácia Axor
Mobilný produktový katalóg od spoločnosti Axor: Nechajte sa inšpirovať aplikáciou Axor, ktorá vám pomôže pri výbere armatúr a spŕch.
Kvapka vody, ikona pre EcoSmart

Pomocou počítadla úspor vody od Hansgrohe pre tablety a smartfóny dokážete vypočítať úsporný potenciál armatúr a spŕch s technológiou EcoSmart aj na cestách.

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>