Kuchynská zmiešavacia batéria Metris s otočným odtokom a výsuvnou sprchou: individuálna flexibilita pri dreze.

Tu si stiahnite Flash Player (prepojené)

Noví majstri v kuchyni: Dokonalo padnú do ruky a očaria dizajnom

Pekné nástroje do vašej kuchyne – radosť zo sprchovania pre zeleninu

Varenie je vášeň. Hansgrohe má dobrý nos na vynikajúce produkty a prispieva svojím dielom na medzinárodnom nadšení pre varenie. Predstavujeme vám nové, nanajvýš moderné kuchynské zmiešavacie batérie. Koniec-koncov, pri varení sa točí všetko okolo drezu. Odtiaľto pochádza tá najdôležitejšia prísada zo všetkých: voda. Spolu s Phoenix Design sme vyvinuli tvar, ktorý do kuchyne prináša nový vzhľad a viac voľného priestoru. Vyberte si medzi chrómom a ušľachtilou oceľou, v závislosti od farby povrchu rúry na pečenie, chladničky, odsávača pár alebo rukovätí.

Vitajte v ComfortZone - zóne pohodlia!
S kuchynskými armatúrami Hansgrohe zažijete viac voľného priestoru a flexibility. Vďaka individuálne nastaviteľnému rozsahu natočenia, výsuvným odtokom alebo výsuvným sprchám. Výsuvné sprchy uchopíte spredu a pohodlne pritiahnete k sebe. Bez najmenších ťažkostí tak naplníte aj veľké či vysoké nádoby. Pomocou magnetického držiaka MagFit sa sprchy po použití bezpečne znova upevnia v telese armatúry. Ak sa váš drez s kuchynskou zmiešavacou batériou nachádza pred oknom a podľa potreby treba využiť jeho okolitý priestor: Aj tu ponúkame celý rad rôznych produktov.

Kuchynské armatúry Metris – jednoduchšia obsluha pre používateľov

To, čo vás teší v kúpeľni, vám isto urobí radosť aj v kuchyni: všestranné armatúry, rôzne typy prúdu. Nová armatúra Metris s extra ergonomickou rukoväťou a výsuvnou sprchou premení vašu prácu pri dreze na radosť. Metris vám ponúka dva typy prúdu: normálny a sprchový prúd, ktoré jednoducho prepínate stlačením tlačidla. Pomocou normálneho prúdu naplníte nádoby presne a bez striekancov. Na dôkladné očistenie a opláchnutie zeleniny, šalátu, rýb alebo mäsa prepnite na veľkoplošný sprchový prúd. Dlhá rukoväť poskytne vašej ruke, prstom – alebo aj lakťu – viac priestoru pre pohodlné otváranie, zatváranie a presné nastavenie teploty. Popri dvojprúdovej armatúre ponúka sortiment Metris aj verziu s jednoprúdovým výsuvným výtokom, ako aj s otočným výtokom. Dizajn Metris dokonalo ladí s hranatým tvarom moderných drezov.

Kuchynské armatúry Focus – teraz aj s dvojprúdovou výsuvnou sprchou

Hansgrohe rozširuje rad kuchynských zmiešavacích batérií a po prvýkrát prináša na trh cenovo výhodnú dvojprúdovú výsuvnú sprchu. Ponúka vám voľný priestor na dreze až do pol metra a presné použitie vody. Aj pri tomto nadčasovom rade armatúr môžete obratne prepínať medzi normálnym a sprchovým prúdom. Nové modely Focus rozširujú paletu možností v kuchyni: Ponúkajú vkusné a funkčné riešenia do každého prostredia, pre všetky cenové kategórie a nároky. Sortiment Focus zahŕňa pohodlné základné varianty, ako aj vysoké a otočné odtoky až do 360°. Zmiešavacia drezová batéria Focus s pravouhlými odtokmi optimálne ladí s modernou kuchyňou s jasne a priamočiaro tvarovaným nábytkom.

Recepty na úspech od Hansgrohe:

Fascinujúci dizajn pre viac voľnosti pri dreze

Inteligentné funkcie, ktoré podnietia radosť z varenia

Ergonomické pohodlie – vhodné pre všetky vekové kategórie

Noví majstri v kuchyni

Obrázky

Varenie je vášeň, preto Hansgrohe dodáva funkčné a pekne tvarované kuchynské nástroje

  • Teleso armatúry Metris prechádza zo zaobleného štvorca do okrúhleho odtoku. Stlačením tlačidla: dva typy prúdu.
  • Dokonalo padne do ruky a očarí dizajnom: Jednopáková kuchynská zmiešavacia batéria Metris s jednoprúdovým výsuvný výtokom a otočným výtokom.
  • Jednopáková kuchynská zmiešavacia batéria Metris s vysokým otočným výtokom a ergonomickou rukoväťou – vhodná pre všetky vekové kategórie.
  • Viacprúdová: Jednopáková kuchynská zmiešavacia batéria Focus s dvojprúdovou výsuvnou sprchou a otočným výtokom.
  • Vysoké pohodlie pri dreze: Jednopáková kuchynská zmiešavacia batéria Focus s otočným výtokom.
K produktom (prehľad všetkých kuchynských zmiešavacích batérií)

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK