Ukázky umyvadel Metris Classic a Axor Massaud

Tu si stiahnite Flash Player (prepojené)

Aké armatúry Hansgrohe alebo Axor sa najviac hodia k akému umývadlu? Nechajte sa inšpirovať..

Nájdite si svôj štýl - ľahko zostaviteľné kombinácie

Obľúbili ste si nejakú batériu, ale nie ste si istí, aké umývadlo by sa k nej hodilo? Máte konkrétnu predstavu o Vašej vysnívanej umývacej ploche a chýba Vám už len správna zmiešavacia batéria Axor alebo Hansgrohe?
Radi podporíme Vašu osobnú predstavu o konštrukcii kúpeľne: Náš systematický prehľad ukazuje aktuálne ponuky renomovaných výrobcov a umývadiel.
Nájdite si pre seba ľahko a rýchlo tú najlepšiu kombináciu.

Môžete si vybrať:

Vyhľadať určitý štýl – nechať si odborne poradiť 

Ideálnou kombináciou je však dobrý tip a dobrá rada: Rady sme v našej sieti zostavili podľa štýlu, cenovej kategórie a náročnosti návrhu. V popredí pritom stoja estetické kritériá, ktoré ale nenahradzujú konzultáciu s odborníkmi. Iba odborník totiž môže správne určiť, či má miesto správne stavebné a technické predpoklady. Koniec koncov akokoľek krásna kombinácia je úplne zbytočný, pokiaľ nepasuje pripojenie. Pre bezchybnú inštaláciu sú napríklad nevyhnutné vhodné priestorové podmienky a tlak vody vo Vašej kúpeľni.

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>