Prostredie kúpeľne s Axor Citterio E.

Tu si stiahnite Flash Player (prepojené)

Axor Citterio E

Esencia luxusu

Axor Citterio E je kolekcia, ktorá spája klasický pôvab s modernou funkčnosťou. Dizajn je tvorený precízne tvarovanými plochami a hranami, ktoré plynulo prechádzajú do mäkkých tvarov - výraz nadčasovej kvality a jemnej elegancie. Každodenné ovládanie vody sa stane slávnosťou a niečím osobitným.

Axor Citterio E zušľachtí kúpeľňu, pričom sa produkty harmonicky včlenia do rozličných prostredí - do moderného apartmánu rovnako ako do exkluzívnej vily. Dizajn pochádza z pera talianskeho architekta a dizajnéra Antonia Citteria. Je to už tretia kolekcia, ktorú vyvinul Axor s džentlmenom dizajnu.

Axor Citterio E si vychutnáte vo všetkých častiach kúpeľne: na umývadle, kde máte výber medzi rozličnými variantmi armatúr, v sprche, kde môžete zažiť vysokú funkčnosť produktov a intuitívne ovládanie, a na vani, kde si môžete zvoliť medzi vaňovým termostatom stojacim na podlahe alebo vaňovou armatúrou alebo armatúrou dlaždicového okraja.

Kúpeľňu s Axor Citterio E vkusne doplníte doplnkami z rozsiahleho programu doplnkov Axor. K Axor Citterio E odporúčame produkty Axor Universal, ktoré takisto navrhol Antonio Citterio.

 

Nová elegancia v kúpeľni

Obrázky
  • Nástenná armatúra Axor Citterio E.
  • 3-dierová nástenná armatúra Axor Citterio E.
  • Sprchový termostat Axor Citterio E.
  • Sprcha s Axor Citterio E.
  • Termostat na okraj vane Axor Citterio E.
  • Axor Citterio E zmiešavacia umývadlová batéria v červeno-zlatej.
  • Axor Citterio E zmiešavacia vaňová batéria stojaca na podlahe.

Ďalšie informácie o kolekcii Axor Citterio E

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>