Armatúry Metris s rozdielnymi výškami výtoku.

Armatúry spoločnosti Hansgrohe s rozdielnymi výškami výtoku: Kombinujú, testujú a hodnotia sa s najbežnejšími umývadlami.

Pečať kvality „testovaná funkčnosť“ – test na striekanie vody Hansgrohe

Testovalo a hodnotilo sa už viac ako 9 000 kombinácií armatúr a umývadiel

Mokré rukávy, mokré nohavice pri umývaní rúk? Nie s Hansgrohe. Vlastné testovacie centrum kombinuje armatúry značky Axor a Hansgrohe s tými najbežnejšími umývadlami popredných výrobcov. Môžete si tak byť istý, že vaša požadovaná armatúra sa bude hodiť k zvolenému umývadlu. Fontány z rozstreknutej vody sa tak stávajú minulosťou.

Bezplatný zákaznícky servis proti nepríjemnému striekaniu vody a pre viac pohodlia pri umývadle

Všetky kombinácie, ktoré boli v rámci tohto testovania vyhodnotené ako bezpečné z hľadiska striekania vody a hodiace sa z formálneho hľadiska, si môžete bezplatne nájsť na internetovej stránke spoločnosti Hansgrohe: k výsledkom – tieto kombinácie armatúr a umývadiel odporúčame! Okrem testu na striekanie vody testujú zamestnanci spoločnosti Hansgrohe, či je pri rôznych kombináciách dostatočný priestor medzi odtokom a umývadlom – pre viac pohodlia pri umývaní rúk.

Aby ste svoju kúpeľňu mohli spoľahlivo naplánovať, vystavuje spoločnosť Hansgrohe od apríla 2012 ako prvý poskytovateľ štandardizovaného testu armatúr a umývadiel výsledky testu funkčnosti. Testy armatúr a umývadiel sa priebežne rozširujú: o nové armatúry značiek Hansgrohe a Axor, ako aj celú paletu nových typov a tvarov umývadiel na trhu.

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>