Hansgrohe dodáva značkovú kvalitu. Od roku 1901

Made by Hansgrohe – Designed for Life

Ako jeden z vedúcich podnikov hygienických zariadení vyrába Hansgrohe výrobky najvyššej kvality v tvare a funkcii. Aby z nich mali zákazníci z celého sveta radosť čo najdlhšie. Latka pre značky Hansgrohe a Axor je položená vysoko: tak sa používajú výlučne kvalitné materiály vhodné pre pitnú vodu, ktoré boli dlhodobo testované. Vlastné, prísne smernice Hansgrohe, ako aj pravidelné testy nezávislých inštitútov vám zaisťujú trvalú spokojnosť.

Prísľub kvality Hansgrohe zahŕňa:

Kvalita výrobkov
Spoľahnite sa na bezpečné, stabilné a stále výrobky, ktoré boli vyvinuté pre dlhú životnosť. Kvalita Hansgrohe znamená tiež: jednoduchú obsluhu, inteligentné fungovanie, jednoduchú montáž a inovatívne technológie so skutočnou pridanou hodnotou pre vás.

Dizajnová kvalita
Nadčasovo kráse výrobky, ktoré milujete aj po rokoch. A radi používate. Nakoniec ide o viac ako o povrchnosť. Excelentný dizajn pretrvá krátkodobé módne trendy a stará sa o bezpečnosť investície.

Výrobná kvalita
Vo výrobe vsádza Hansgrohe na vybrané materiály, vyspelú technológiu a precíznu prácu. Ale tiež na ochranu životného prostredia, efektívne využitie zdrojov a dobré pracovné podmienky pre osadenstvo. Takto trvalo a hodnotne vyrobené produkty si môžete kúpiť s pokojným svedomím.

Kvalitný servis
Môžete nás vždy osloviť. Stretnite sa s Hansgrohe na veľtrhoch a podujatiach alebo zažite armatúry a sprchy naživo. Radi vám aj osobne predstavíme požadovaný produkt v Hansgrohe Aquadémii. A že sú naši partneri v remesle a obchode najlepšie vyškolení, vám takisto príde vhod. 

Najvyššia kvalita v tvare a funkcii

Obrázky

Hansgrohe a Axor – dve značky, jeden prísľub

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>