Tréning so Saganom

Tu si stiahnite Flash Player (prepojené)

BORA – hansgrohe

Prvotriedna v kúpeľni, kuchyni a v sedadle.

So značkou Hansgrohe zažijete najkrajšie chvíle s vodou. Voda, tento drahocenný element je neoddeliteľne spojený so športom. Cyklistický šport je inovačný, dynamický a priťahuje masy. Rovnako tak aj výrobky spoločnosti Hansgrohe určené do kuchyne a kúpeľne. Spoločnosť Hansgrohe je preto oficiálnym sponzorom špičkového cyklistického tímu BORA – hansgrohe. Manažér tímu Ralph Denk sa teší z toho, že spoločnosť Hansgrohe je partnerom jeho mužstva: „Hansgrohe je tradičnou značkou, ktorá zosobňuje najvyššiu kvalitu a výnimočný dizajn. Som neuveriteľne hrdý na to, že môžeme ďalej zdôrazniť cestu a hodnoty tímu, ktorý má svoje korene a identitu v Nemecku.“

Tím BORA – hansgrohe si stanovil vysoké ciele

Ciele chlapcov sú jasne vytýčené: na najvýznamnejších vnútroštátnych pretekoch a klasických pretekoch elitnej cyklistickej ligy WorldTour chcú bojovať o víťazstvo. Vďaka posile kádra chce manažér tímu Ralph Denk splniť tie najvyššie požiadavky. Za tím BORA – hansgrohe preto bude do pedálov šliapať aj dvojnásobný majster sveta Peter Sagan. Aktuálna jednotka prestížneho rebríčka WorldTour už privoňala k stupienku víťazov na Tour de France 2016: ako víťaz bodovacej súťaže v zelenom drese. Porota cyklistických expertov ho ako najútočnejšieho jazdca vyznamenala ocenením „duch superbojovníka“. Od sezóny v roku 2017 začne cyklistický tím BORA – hansgrohe spoločne zbierať veľkolepé úspechy.

Cyklistický tím BORA-hansgrohe je aktívny aj na sociálnych médiách:

 

Tím Bora-hansgrohe zrýchlil – naši špičkoví športovci v akcii

Obrázky
  • Cyklistický tím BORA-hansgrohe na tréningu.
  • Cyklistický tím BORA-Hansgrohe s Petrom Saganom.
  • Profesionálny cyklista Erik Baška.
  • Rozpráva Peter Sagan.
  • Peter Sagan počas závodov.
  • Profesionál na pretekoch.

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>