Novinky značky Hansgrohe

Inovácia bola odjakživa našou silnou stránkou.
Tu si môžete pozrieť nové rady a produkty značky Hansgrohe.

Nechajte sa inšpirovať!

Žena pod hlavovou sprchou Rainmaker
+ Select: Radosť prichádza stlačením tlačidla + kliknutie + Rainmaker Select: Nová dimenzia sprchovania + kliknutie + Talis Select: Keď tvar a funkcia splynú stlačením tlačidla + kliknutie + Metris Select kuchyňa: Stlačením tlačidla od práci v kuchyni k zábave v kuchyni + kliknutie +
Kuchynská armatúra Metris s výsuvnou sprchou

Čerstvá zelenina: Hansgrohe predstavuje nových kuchynských majstrov. To, čo vás teší v kúpeľni, vám isto urobí radosť aj pri dreze: pekné produkty, všestranné použitie, rôzne typy prúdu.

Muž si vychutnáva sprchu pod hlavovou sprchou Raindance Select a prestavuje typ prúdu sprchy stlačením tlačidla.

Radosť prichádza stlačením tlačidla, tak znie motto našich nových spŕch. Na prvej hlavovej sprche Hansgrohe so zabudovaným tlačidlom Select si vyberáte medzi dvomi typmi prúdu a na ručnej sprche medzi tromi.

Regulátor teploty a vody s pekne navrhnutou odkladacou plochou: Termostat Ecostat Select

Nová symbióza funkcie a formy: Tento termostat pod sprchou úplne individuálne reguluje nielen teplotu a množstvo vody. Ponúka navyše aj peknú a veľkorysú odkladaciu plochu pre sprchovacie potreby každého druhu.

Nové armatúry Metris: Pre akokoľvek vysoké nároky.

Hansgrohe vytvára v kúpeľni voľný priestor a rozširuje ComfortZone: s osviežujúcim pohodlím umývadlových armatúr nových radov Metris, Talis a Focus. Digitálne nástroje vám pomôžu zorientovať sa.

 

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>