Keď sa povie vysoko, my ideme vyššie: Nový rad Hansgrohe Metris výrazne rozširuje ComfortZone - zónu pohodlia.

Tu si stiahnite Flash Player (prepojené)

Metris, Talis, Focus – komfort na všetkých úrovniach

Hansgrohe vytvára v kúpeľni voľný priestor

Výška? Dizajn? Funkcie? Hansgrohe splní najrôznejšie priania a vždy má poruke pripravené všestranné riešenia .
ComfortZone - zóne pohodlia teraz dávame novú tvár: s batériami pri umývadle.  

ComfortZone - zóna pohodlia, znamená: Veľkorysý priestor pri umývadle. Vyplýva to z výšky armatúry, teda z priestoru, ktorý vzniká medzi odtokom a umývadlom. Každý zákazník si môže umývadlo individuálne prispôsobiť. Spoznajte novú ponuku batérií Metris, Talis a Focus a ich svieže pohodlné modely.

Inteligentné digitálne aplikácie vám pomôžu pri výbere

Každý človek má svoje každodenné rituály, svoj vlastný vkus a potrebuje aj vlastný priestor. Inak tomu samozrejme nie je ani v kúpeľni. Objavte a zariaďte si teraz vlastnú ComfortZone online: s Vyhľadávačom ComfortZone - a Konfigurátorom prostredia.  

Pod funkčným otočným výtokom Metris 230 sa dá dokonca naplniť veľké akvárium.

Ktoré armatúry Metris, Talis a Focus sú k dispozícii, v akej výške a aké ponúkajú výhody v oblasti pohodlia? Chcete si v umývadle pohodlne umyť vlasy alebo potrebujete viac voľnosti pohybu pri holení: Získajte v kúpeľni potrebný voľný priestor.

Elegantné riešenie s umývadlom s montážou na dosku a Metris Highriser 260. Dokonalá armatúra pre všetkých, ktorí zbožňujú voľný priestor.

Ktorá armatúra sa hodí do ktorej kúpeľne, a tiež do akého domova? V kombinácii s vhodným umývadlom dosahujú armatúry značky Hansgrohe neuveriteľných estetických a funkčných výšok. S pomocou online konfigurátora nájdite najlepšiu kombináciu. Vyskúšajte Konfigurátor kúpeľní pre lepšiu predstavivosť.

Nové armatúry Metris: Pre akokoľvek vysoké nároky.

Skoncujte s priestorovými kompromismi! Päť nových zmiešavacích batérií sa postará o doteraz nepoznaný priestor v kúpeľni. Či už sa radi obklopujete klasickými prvkami dizajnu alebo radi kombinujete rôzne štýlové epochy: Moderný a jasný rad Metris má minimalistický dizajn a dokonalo zapadne do každého priestoru.

Nové armatúry Talis: Pre nároky na akékoľvek funkcie.

Rozmanitosť ComfortZone - zóny pohodlia zahŕňa zmiešavaciu batériu Talis 250 s otočným odtokom. Pri vyplachovaní úst alebo umývaní vlasov je neoceniteľným pomocníkom. Neuveriteľne flexibilný vodný prúd sa dá pohodlne riadiť vďaka bočnému ovládaniu. Modely zmiešavacích batérií s otočným 360-stupňovým odtokom poskytujú po celej ploche ustálený prúd a zaručujú voľnosť pohybu.

Focus ponúka vysoké pohodlie v každodennom živote: Otočný výtok Focus 240 ponúka viac voľnosti pri umývadle a rovnako aj Focus 190 poskytuje v každodennom živote veľa flexibility. Hosťovské toalety zažiaria vďaka decentným modelom, akým je Focus 70. Focus má elegantnú formu a harmonicky zapadne do každého prostredia.

Zoznámte sa s novým sortimentom Metris a jeho rozsiahlymi možnosťami použitia.

Brožúra Metris PDF 0,9 MB

Hansgrohe používa súbory cookies, aby vám mohla ponúknuť len tie najlepšie služby. Pri prezerení stránky bez zmeny vašich nastavení súhlasíte s používaním súborov cookies.

OK
<% } //bolIsPublishMode %>