06.12.2017

Nová webová stránka značky www.hansgrohe.de

Prémiová značka hansgrohe má novú webovú stránku. Naši dizajnéri sa pri vývoji a dizajne sústreďujú na potreby zákazníkov. Pomocou inšpiratívnych nástrojov, emotívnych obrázkov a informatívnych funkcií sa im rýchlo podarilo pochopiť, čo zákazníci očakávajú od svojich kúpeľní a kuchýň. Zároveň zistili, ako vytvoriť personalizovaný domov s vysoko kvalitnými produktami, kde sa budú cítiť pohodlne po dlhé roky.

Výstupný formát novej webovej stránky značky hansgrohe.
Informácie a inšpirácie týkajúce sa často dopytovaných produktov nájdete kedykoľvek a kdekoľvek na webovej stránke www.hansgrohe.de.

Intuitívny, inšpiratívny, emotívny

Kuchyne a kúpeľne sú veľmi zaujímavými obytnými priestormi, čo sa týka ich zariadenia. Prémiová značka hansgrohe odteraz ponúka podporu pre svojich zákazníkov, ale aj špecialistov, ako sú odborníci na sanitu, plánovači a architekti, vo forme úplne novej webovej stránky: www.hansgrohe.de.

Používatelia môžu nájsť svoje vysnívané produkty z celého dostupného sortimentu na inšpiratívnych stránkach produktov a v kreatívnych aplikáciách, ako napríklad vyhľadávač vysnívanej kúpeľne , a sekciách s informatívnymi službami ako sprievodca kúpeľňami alebo sprievodca kuchyňami . Moderné, nové stránky produktov vás rovnako vyzývajú dať svojej kúpeľni a kuchyni nový, svieži vzhľad. Nadšencom dizajnu to umožňuje vytvárať vo svojich domovoch atraktívne a vysoko funkčné priestory, v ktorých sa môžu cítiť príjemne. Navyše sa do toho môžu pustiť z pohodlia svojej pohovky.

Ponorte sa do krásneho sveta produktov zo svojho počítača, tabletu či smartfónu

Prémiové produkty spoločnosti, ktorá sa stala lídrom v oblasti dizajnu v oblasti sanitárneho priemyslu, ocenenej cenou iF vás pozývajú prebádať úplne novú webovú stránku, ktorá je intuitívna, zameraná na služby a dizajn optimalizovaný pre mobilné zariadenia. Napríklad vyhľadávač vysnívanej kúpeľne: tento generátor vytvára návrhy štýlov a zariadenia na základe osobných preferencií: počnúc od extravagancie či prírodného a útulného štýlu až po klasickú eleganciu. Krásne výsledky môžete zobraziť na stolných počítačoch, tabletoch alebo mobilných telefónoch. Môžete tak v pohodlí snívať o dokonalom výsledku, aj keď ste práve v pohybe.

Informatívna webová stránka so širokou škálou služieb týkajúcich sa plánovania kúpeľní a kuchýň

Webová stránka sa okrem inšpirácie a rozveselenia zameriava aj na plánovacie služby: sprievodca kúpeľňami pomôže každému, kto plánuje renovovať, stavať alebo ozvláštniť svoj domov, nájsť vhodné sprchy, batérie, ovládacie jednotky alebo technológie. Sprievodca kuchyňami ponúka skvelé produktové riešenia pre drezy, ktoré sú srdcom každej kuchyne.

Webová stránka "www.hansgrohe.de" poskytuje rozsiahle a užitočné odborné informácie pre spotrebiteľov aj profesionálov. Vyhľadávač showroomov hansgrohe pomáha používateľom nájsť najbližšieho profesionálneho inštalatéra. Vyhľadávač predajní s podporou GPS je obzvlášť praktický v smartfónoch. Nová webová stránka hansgrohe obsahuje informácie o spoločnosti: o skupine Hansgrohe Group, jej hodnotách a pracovných príležitostiach.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: