Použitie troch druhov prúdov prináša inovatívne riešenie využívania vody

Rad Aquno Select M81: ideálny pre uľahčenie a zjednodušenie pracovných postupov

S radom Aquno Select M81 máte pred sebou novú éru kuchynských batérií: rad batérií zapôsobí na užívateľov tým najefektívnejším využívaním vody, aké ste kedy videli v kuchynskom rade značky hansgrohe: vychutnajte si pri dreze optimálny pracovný postup a uvedomelé využívanie vody. Dokonalá funkčnosť a dizajn definujú nový archetyp pre kuchyňu.

Luxusné využitie vody pri umývaní zeleniny: efektívne využívanie vody v kuchyni

Rad Aquno Select M81: viacúčelová kuchynská batéria.
Rad Aquno Select M81 na vás urobí nielen dobrý dojem, ale jeho doplnkový druh plochého prúdu dodáva batérii aj mimoriadnu všestrannosť.

Táto jemná sprcha je snom pre vaše čerstvé potraviny: Plochý prúd radu Aquno Select M81 jemne umýva ovocie a zeleninu s tenkou šupkou. Ale to nie je všetko: Pri použití multifunkčného sitka hansgrohe voda efektívne umýva aj malé a jemné ovocie. Jednotlivé mikrojemné prúdy prichádzajú do styku s potravinami v malom uhle a v danom momente ich zároveň aj oplachujú. Inteligentná poloha prúdu, ktorý je umiestnený na základni batérie, blízko vaničky, pomáha optimalizovať prietok širokého prúdu SatinFlow tak, aby dochádzalo k šetreniu zdrojov a minimalizovaniu rozstrekovania.

Bez ohľadu na to, čo potrebujete v dreze urobiť, slabá sprcha vám popri priehľadnom laminárnom a objemnom sprchovom prúde poskytuje aj ďalšiu možnosť. S radom Aquno Select M81 môžete intuitívne prepnúť na druh prúdu, ktorý v dreze hansgrohe práve potrebujete. Tri možnosti robia z univerzálnej batérie všestranného pomocníka pri bežných kuchynských prácach, zatiaľ čo kombinácia plochých a zakrivených prvkov premieňa náš vlajkový produkt na nový dizajnový archetyp v kuchyni.

Rozhodujúca kvalita dizajnu sa spája s udržateľnosťou

V rade Aquno Select M81 sa spája znamenitý dizajn a kvalita, ktorá šetrí zdroje: sofistikovaný plochý prúd je jemný a prostredníctvom prietoku optimalizovaného na 4 l/min. efektívne využíva vodu. Bez ohľadu na to, čo je potrebné urobiť: umyť potraviny, opláchnuť plechy na pečenie alebo si jednoducho umyť ruky.
Aquno Select M81: Küchenmischer für optimalen Workflow.

Zvládanie viacerých úloh naraz v spojení s drezom: výber je len na vás

Rad Aquno Select M81: viacúčelová kuchynská batéria.

Rad Aquno Select M81 s výtokom s vysokým oblúkom 

Nápadný výtok s vysokým oblúkom v kuchynskom prostredí skutočne vyniká a zdôrazňuje synergiu medzi uhlami a krivkami. Nastavenie druhu prúdu na vyťahovacej sprške zaručuje flexibilitu pri použití vody. Pomocou uzamykateľného tlačidla jednoducho prepnite medzi laminárnym a sprchovým prúdom. Vďaka funkcii Select na základni batérie stačí na prepnutie na plochú jemnú sprchu určenú na umývanie zeleniny jednoduché stlačenie tlačidla. Jednoliaty dizajn zahŕňa aj bočnú plnú páku určenú na zapínanie a vypínanie batérie a reguláciu teploty vody’. 

Funkcia vyťahovania s dvoma druhmi prúdov umožňuje flexibilnú prácu bez ohľadu na to, či hrnce oplachujete v dreze alebo plníte nádobu vedľa nich. V kombinácii so systémom pre vedenie hadice sBox sa hadica dá jednoducho vytiahnuť a po použití opäť bezpečne zasunúť a uložiť pod jednotku. Výtok s vysokým oblúkom sa môže pochváliť dosahom, ktorý sa dá nastaviť tak, aby sa zabránilo otáčaniu mimo drezu. 

Rad Aquno Select M81 s výtokom v tvare L

Kuchynská batéria v kuchyni s lineárnym vzhľadom a exkluzívnym dizajnom.
Kuchynské batérie radu Aquno M81 sú ideálnym spoločníkom do štýlových kuchýň s lineárnym dizajnom.

Kuchynská batéria má vďaka výtoku v tvare L lineárny vzhľad. Uhol zahnutia batérie zvýrazňuje presné uhly celkového dizajnu, takže sa dokonale hodí k nástenným skrinkám a iným prvkom interiérového dizajnu. Rad aquno Select M81 s výtokom v tvare L má funkciu vyťahovania spršky s laminárnym prúdom.


Pri tomto modeli je jednoduché prepnúť na plochý prúd SatinFlow a k dispozícii je aj možnosť pridať praktickú jednotku sBox – na predĺženie hadice o dĺžku 76 cm, ktorá je bezpečne umiestnená pod drezom – pre väčší pracovný rádius.
 


Pridajte do kuchyne exkluzívne dizajnové prvky

Dizajnová kuchyňa je dokonale harmonizovaným koncertom všetkých prvkov, najmä pokiaľ ide o výrazný vzhľad. Rad Aquno Select M81 ponúka na výber dve exkluzívne povrchové úpravy: elegantná nerezová oceľ alebo lesklý chróm.

Ktorý je najlepší typ drezu pre rad Aquno Select M81? 

Odporúčame ho skombinovať s drezmi značky hansgrohe s jednou vaničkou inštalovanými na pracovnú dosku alebo zabudovanými pod dosku z nerezovej ocele alebo z materiálu SilicaTec. Nová a exkluzívna kuchynská batéria radu Aquno Select M81 vyzerá veľmi efektívne na veľkých drezoch. Pri kombinácii s modelom s dvoma vaničkami so sitkom alebo bez neho je potrebné vykonať kontrolu, pretože v dreze môžu byť predvŕtané otvory na skrutky alebo predvŕtané otvory na kuchynskú batériu. Tento model drezu vyžaduje taktiež separátor medzi sitkami.

Bez ohľadu na váš výber kuchynskej batérie z tejto vzrušujúcej novej ponuky hansgrohe je rad Aquno Select M81 ideálny na uľahčenie a zjednodušenie pracovných postupov.

Interakcia s vodou v našom podaní

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: