Kombinácia širokého drezu a kuchynskej batérie s funkciou Select.
12 Výsledky
Excelentné kombinácie

Dokonalá interakcia pre jednoduchšiu obsluhu vo vašej kuchyni

Naše dizajnové návrhy získavajú ocenenia – napríklad renomované ocenenie iF Design Award 2017. O rok neskôr nasledovalo ocenenie iF Design Award 2018 za kompaktné drezové jednotky v grafitovej čiernej farbe. Nové kombinované jednotky značky hansgrohe pozostávajú z kuchynského drezu a batérie s novým typom konceptu obsluhy, ktorý zjednodušuje a urýchľuje prácu pri dreze. Batérie sú k dispozícii v dvoch variantoch obsluhy. Všetky komponenty sú precízne zladené  a dodávajú sa ako jednotka so všetkým potrebným príslušenstvom. To prináša vysoký stupeň spoľahlivosti pri plánovaní a inštalácii.

Dva inteligentné varianty obsluhy zrevolučnia vaše práce v kuchyni

Pre väčšiu efektívnosť a pohodlie pri každodenných prácach v kuchyni sú k dispozícii drezové kombinácie hansgrohe s dvoma priekopníckymi možnosťami obsluhy.

Verzia 1: nastavte množstvo a teplotu vody pomocou páky kuchynskej batérie ako zvyčajne. Novinka: zastavte alebo spustite prietok vody stlačením tlačidla umiestneného ľahko na dosah na prednom okraji – prstom, zápästím alebo dokonca lakťom, keď máte plné ruky. Poloha páky batérie zostáva nezmenená. Teraz ovládate batériu pomocou tlačidla.

Batéria má tiež vyťahovaciu spršku, ktorá umožňuje meniť druhy prúdu podľa potreby priamo stlačením tlačidla. Takto to máte pohodlne pod kontrolou dokonca aj jednou rukou!

Verzia 2: na prednom okraji drezu je ergonomicky tvarovaná kyvná páka. Pohodlne nastavte teplotu vody otáčaním páky. Jej naklopením môžete spustiť alebo zastaviť prietok vody z batérie. Zmenou uhla naklopenia zároveň ovládate množstvo vody. Ak je batéria zapnutá, môžete tiež zastavovať a spúšťať vodu pomocou tlačidla na vyťahovacom výtoku. Pohodlná obsluha jednou rukou. Druhou rukou môžete napríklad držať panvicu

.

Obe možnosti obsluhy však dokážu urobiť ešte viac: priestorovo úsporné teleso sBox nainštalované v spodnej skrinke poskytuje priestor pre vyťahovaciu hadicu a zabezpečuje, že hadicu je možné bez úsilia vyťahovať a vracať späť. Zároveň je hadica chránená pred poškodením a zaseknutím. Teleso SBox predlžuje vašu škálu akcií na predtým nedosiahnuteľných 76 cm. Predĺženie o takúto dĺžku exponenciálne uľahčuje bežné práce v kuchyni. Napríklad výtok sa môže vytiahnuť k sporáku a pomocou neho funkciou spustenia/zastavenia naplniť panvica.

Ktoré drezy sú k dispozícii v kombinácii s novými možnosťami obsluhy?

Na výber je päť drezov, ktoré si môžete zakúpiť ako kombinovaný balík s oboma variantmi obsluhy: od kompaktného jednodrezu so šírkou vaničky 450 mm (s odkvapkávacou plochou alebo bez nej) cez veľkorysú verziu so šírkou vaničky 660 mm až po dvojdrez. Dvojdrezy sú k dispozícii s dvoma vaničkami rôznej veľkosti alebo s dvoma vaničkami rovnakej veľkosti. Čo sa týka materiálu, zvoliť si môžete medzi prvotriednou ručne zváranou nehrdzavejúcou oceľou  alebo vysoko atraktívnym granitovým materiálom hansgrohe SilicaTec. Obe kuchynské batérie s ovládacím prvkom sú k dispozícii v chrómovom prevedení alebo vo vzhľade nehrdzavejúcej ocele, obzvlášť odolnej voči poškriabaniu. Drezové kombinácie z nehrdzavejúcej ocele možno namontovať na plochu pracovnej dosky alebo integrovane zapustiť do úrovne pracovnej dosky. Drezové kombinácie z granitu SilicaTec sú k dispozícii v kombinácii povrchovej úpravy grafitová čierna (drez) a chróm (batéria).

Chceli by ste si radšej vybrať vlastnú kombináciu? Potom si pozrite celý náš sortiment kuchynských drezov. Drezy je možné kombinovať s ktoroukoľvek kuchynskou batériou hansgrohe.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: