Nové produkty značky hansgrohe pre rok 2019

Všestranný pre modernú rodinnú kúpeľňu: Rad Croma E

Kúpeľňa je rušným domácim centrom rodinného života. S deťmi nie je ľahké relaxovať a zároveň sa zabávať, najmä preto, že – v ich zvedavých rukách nie je bezpečné vôbec nič, ani gumené kačičky, ručné sprchy či horúce sprchové prúdy. S novým radom Croma E značky hansgrohe sa už nemusíte báť posielať svoje deti do sprchy. Nie je to úžasné? Rad Croma E: bezpečný pre deti, skvelý pre kúpeľňu.

Všestranný pre rodinnú kúpeľňu

Bezpečný a štýlový sprchový systém: Rad Croma E chráni malých prieskumníkov pred horúcimi prekvapeniami. Môžete ich teda nechať hrať sa s vodou bez toho, aby ste museli zažívať stres.

n

Bezpečné a používateľsky pohodlné produkty za skvelú cenu: sprchovanie vo veľkom meradle pre všetky vekové kategórie

Rad Croma E je synonymom širokej škály spŕch s ultramodernými funkciami za atraktívnu cenu. Nový optimalizovaný sprchový rad vás uchváti rôznymi spôsobmi.

Technológia CoolContact chráni detské’ ruky

Vďaka novej chladiacej technike CoolContact v termostatickej batérii radu Ecostat E nehrozí nezbedným deťom vo vašej domácnosti žiadne nebezpečenstvo. Pritekajúca studená voda je vedená v rozvode základne tak, že tečie za celou prednou a hornou stranou smerom k termostatickej kartuši. Horúca voda sa naopak privádza do kartuše priamo z nástenného pripojenia. Toto zabraňuje zahrievaniu plášťa termostatu a udržiava ho ju vždy v chlade a bezpečí. Dodatočný bezpečnostný prvok:  SafetyStop na rukoväti termostatickej batérie zastaví tok neočakávane horúcej vody zo sprchy. 

Urobte zo sprchovania a kúpania detskú hru: Pozrite si funkcie nového a vylepšeného sortimentu sprchového radu Croma E

Rad Croma E: náš najpredávanejší produkt má nový dizajn

Nezameniteľný: veľká hlavová sprcha radu Croma E vďaka luxusne jemnému prúdu RainAir premení sprchovanie na špeciálnu chvíľu – dokonca aj u najmenších členov rodiny. Uhol vysokokvalitného kovového sprchového disku sa dá nastaviť tak, aby sa používatelia mohli voľne pohybovať. Vyznačuje sa čistými povrchmi a jemne zaoblenými hranami, ktoré značka hansgrohe nazýva dizajn Softcube. Ručná sprcha radu Croma Select je perfektným doplnkom. Typy prúdov SoftRain, IntenseRain a Massage, či už pri sprchách s okrúhlymi alebo zaoblenými hranami, sa prispôsobujú používateľom, čím im umožňujú vytvárať si vlastné jedinečné zážitky zo sprchovania. Dokonca ani deti nemajú problém s intuitívnym, používateľsky prívetivým tlačidlom Select.

Funkcie značky hansgrohe pre pohodlnejšie a príjemnejšie sprchovanie


Produktový rad Croma: masívne a kvalitné sprchy s praktickými technológiami od značky hansegrohe. S ručnou sprchou sa ľahko manipuluje a je možné ju ľahko prispôsobiť do ideálnej výšky pomocou nového jazdca na sprchovom systéme : prakticky, jednoduchým stlačením jediného tlačidla a bez námahy aj s jednou rukou.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: