Detská sprcha Jocolino: Tá pravá divočina v kúpeľni!

Detská sprcha: Jocolino značky hansgrohe, sprchová hlavica krokodíl.
Novinky značky hansgrohe 2021

Premeňte svoju kúpeľňu na to najčistejšie detské ihrisko na svete

Tečú u vás doma namiesto vody často slzičky? Pre mnohé deti nie je čas strávený v kúpeľni žiadna zábava – a pre rodičov je to skúška trpezlivosti. Detská sprcha Jocolino vám pomôže premeniť toto obávané každodenné divadlo na zábavné hry vo vode – a vzácne rodinné chvíle. Ručná sprcha s roztomilou hlavicou v tvare zvieratiek totiž deti zaujme a odvedie ich pozornosť na niečo pozitívne.

Detská sprcha Jocolino je dokonalá sprcha pre deti.
S touto detskou sprchou značky hansgrohe sa slzy zmenia na veselé zážitky zo sprchovania a kúpania. Pretože Jocolino robí z povinného programu zábavnú detskú hru.

3 zvieracie vzory, 2 typy prúdu, 1 šťastná rodina

​​​​​​​Potešenie pre rodiny s deťmi, ktoré sa boja vody: Deti milujú detskú ručnú sprchu Jocolino značky hansgrohe rovnako ako plyšové hračky. Vďaka nej sa tak táto zo strany detí často obávaná súčasť starostlivosti o telo razom mení na veselé chvíle. Najkrajšie je to samozrejme vtedy, keď otec alebo mama sedia na okraji vane a pri kúpaní rozprávajú dobrodružné príbehy o zebre, levovi a krokodílovi.​​​​​​​

Pozrime sa na neuveriteľné prednosti detskej sprchy Jocolino

  • Neskutočná zábava. Detská sprcha Jocolino je na výber v troch obľúbených zvieracích motívoch: krokodíl, zebra a lev. S pohyblivými očami pre ešte väčšiu zábavu.

  • Neskutočná ľahkosť. Štíhla, ergonomická rukoväť, ktorá dokonale padne aj do malých detských ručičiek.

  • Neskutočná jemnosť. Jocolino ponúka dva typy prúdu, ktoré môžete ľahko a bezpečne prepínať otáčaním izolovanej rukoväti. Prúd Rain je jemný a príjemný. Prúdom MonoRain opláchnete šampón cielene tak, aby sa nedostal do očí.

  • Neskutočná kvalita. Detské ručné sprchy sú vyrábané v Nemecku a v prémiovej kvalite značky hansgrohe. Detskú sprchu veľmi jednoducho naskrutkujete aj odskrutkujete.

  • Neskutočný relax, aj pre rodičov. Žiadne slzy, žiadne záchvaty zlosti, ale len veselé zážitky z kúpania a sprchovania plné detského smiechu.

Zoznámte sa s ďalšími produktmi a novinkami značky hansgrohe

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: