Raindance Select S s prúdom PowderRain

Jemné, upokojujúce a tiché: nový zážitok zo sprchovania s pocitom zahalenia vodou

Tiež máte radi pocit „zahalenia“? Ten bezpečný pocit šťastia medzi vašimi štyrmi stenami? Potom sa vám určite bude páčiť myšlienka vášho vlastného domáceho wellnessu. Tisíce mikrojemných kvapiek v novom type prúdu hansgrohe PowderRain vás „objímu“ a zmyselne zahalia celé vaše telo. Ponorte sa do nového útočiska, zablúďte mysľou niekam ďaleko a vychutnajte si tichý, upokojujúci maximálny relax.

Prúd PowderRain z hlavovej sprchy.
PowderRain z hlavovej sprchy hansgrohe Rainfinity so sprchovacím diskom XXL. To znamená, že vaše telo upokojujúco obklopujú tisíce mikrokvapiek.

PowderRain: relaxačný a hebký s mikrojemnými kvapkami

Podľa európskej marketingové štúdie trnd* sa zistilo, že deväť z desiatich spotrebiteľov sa zhodlo na tom, že hansgrohe PowderRain je “najlepší typ sprchy všetkých čias”. Niet sa čo čudovať: cítiť na tele nové mikrokvapky je úžasný pocit. Takto sa dá najpríjemnejším spôsobom predviesť to, čo dokáže voda, keď preteká cez sprchy hansgrohe. Tento jemný prúd vás nielenže hýčka a prináša tak jedinečný zážitok zo sprchovania, ale je aj taký sofistikovaný, že voda takmer vôbec neodstriekava.

​​​​​​​*1 500 spotrebiteľov testovalo hansgrohe PowderRain v decembri 2018 v trnd, interaktívnej marketingovej komunite v Európe.


Idylické a supertiché zahalenie vodou pod sprchou

Zahalenie vodou bolo navrhnuté tak, aby ste pri sprchovaní zažili blahodarný relaxačný pocit odmeny. Prináša hrejivý pocit bezpečia, ktorému sa môžete oddať vo svojej vlastnej oáze blaha. Je úžasné cítiť na celom tele hebký prúd. Tisíce mikrokvapiek privodia atmosféru rozmaznávajúceho sprchovania zapájajúceho zmysly. Ako keby ste stáli uprostred jemného letného dáždika. A čo viac, voda vyteká z ultratichých sprchových trysiek. Odborníkom v zvukovom laboratóriu hansgrohe sa podarilo významne zredukovať hluk pri sprchovaní na hladinu blížiacu sa šepotu. Vďaka tomu môžete pri svojej každodennej starostlivosti o telo úplne vypnúť.


Minikvapky s maximálnym efektom pre minimálne odstriekavanie vody

PowderRain je hebký a efektívny. Tisíce kvapiek oplachujú sprchový gél a šampón naozaj dôkladne. A pri tomto novom type prúdu voda odstriekava len minimálne. To znamená: menej vodného kameňa = menej čistenia. To’ je dobrá správa pre každú kúpeľňu, najmä pre otvorené sprchy, ktoré sú v súčasnosti trendové.

PowderRain v ručných sprchách, sprchových súpravách a sprchových systémoch


Užívajte si PowderRain s niekoľkými minimálnymi úpravami svojho sprchovacieho priestoru. Ak by’ ste radšej svoju kúpeľňu chceli úplne zrekonštruovať, aj v takom prípade vám vieme poskytnúť komplexné riešenie. 

Technológia môže prinášať taký veľký komfort

hansgrohe posunulo vodné trysky do úplne nových dimenzií, čím vám zabezpečilo väčší pocit blaha. Prúd PowderRain sa zakladá na inovatívnej technológii. Jednotlivé trysky PowderRain majú 6 drobných otvorov (namiesto jedného), čím sa prúd roztriešti na mikrokvapky. Preto je tento prúd omnoho jemnejší ako pri štandardných sprchových prúdoch a voda hladí vašu pokožku jemne ako pierko.

Rad produktov hansgrohe PowderRain sa vyznačuje aj ďalšími inovatívnymi technológiami pre ešte väčšie pohodlie: tlačidlom Select a technológiou QuickClean

Inštaláciu hlavových spŕch a termostatických batérií je potrebné zabezpečiť odborníkmi na kúpeľňové vybavenie.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: