Teraz aj v kúpeľni

hansgrohe sBox: všetko pekne a úhľadne uložené okolo vane

Pre mnohých je vaňa oázou pokoja a oddychu. Útočisko pred svetom a miesto na načerpanie novej energie. Čím viac je prostredie esteticky lahodiace a pohodlné, tým je regenerácia lepšia. Vaňa s hansgrohe telesom sBox zlepšuje vzhľad aj pocit z kúpeľne počas ničím nerušeného oddychu. Visiaca a zavadzajúca sprchová hadica je vecou minulosti. Potešte sa pohľadom a väčšou slobodou pohybu.

hansgrohe sBox: sprchová hadica, ktorá môže byť schovaná do okraja vane

hansgrohe teleso sBox k vani: Tak veľa radosti. Tak málo miesta.

Sprchová hadica, ktorá zmizne z dohľadu v okraji vane, keď ju práve ne’potrebujete. Je to atraktívne riešenie – hadica je šikovne zvinutá a čaká na svoje ďalšie použitie. Dá sa jednoducho a rýchlo vytiahnuť pri ďalšom kúpaní či sprchovaní. Hadica sa dá vytiahnuť až do praktickej dĺžky 1,45 metra, ak to budete potrebovať. Jej používanie je také jednoduché – vyžaduje si to len slabé potiahnutie a držanie.
Pri použití hansgrohe telesa sBox k vani je vedenie hadice pozdĺž vane ovládané, chránené a bezpečné, keďže sprchová hadica sa nekrúti.

Atraktívny vzhľad, ktorý dodáva vani individuálnejší charakter.

Z telesa sBox môžete zvonku vidieť iba jeho kovovú rozetu. Vyberte si medzi dvoma atraktívnymi dizajnmi rozety, obdĺžnikovou alebo oválnou a zosúlaďte ich s batériami. Čistenie je také ’jednoduché, keďže hladké povrchy sa ľahko udržiavajú. Vybranú ručnú sprchu umiestnite kdekoľvek pozdĺž okraja vane pomocou telesa sBox k vani. Sprchu si vyberte zvlášť. Nájdite si tú správnu podľa vášho vkusu’s. Telesá sBox k vani sú kompatibilné so všetkými bežnými modelmi spŕch a vaní, pokiaľ je okraj vane širší ako 71 mm.

Šikovné riešenie pre novostavby alebo rekonštrukcie kúpeľní 

Teleso sBox k vani je prvotriednym riešením pre inštaláciu vane v novostavbách či pri rekonštrukciách kúpeľní. Inteligentný hansgrohe systém pre zvinutie hadice sa predtým využíval iba v kuchynskom segmente, kde vyriešil problematický priestor pod drezom a uľahčil kĺzanie hadice na vyťahovacej batérii dnu a von. Uzavretý systém „všetko v jednom“ nahrádza súčasný systém Secuflex pre vane pri skrytých inštaláciách v kúpeľni.

Teleso sBox k vani: „podpultová“ informácia pre tých, ktorí chcú vedieť viac

Navíjací systém hadice môže rýchlo a jednoducho namontovať aj predajca kúpeľňového vybavenia. Odborníkom sa táto nová optimalizácia bude páčiť, keďže montáž v dvoch krokoch so základnou a predpripravenou súpravou uľahčuje prácu: teleso sBox sa môže úplne zabudovať do okraja vane alebo do vaňového sokla. Takto schované si vyžaduje len veľmi málo miesta. Ďalšou výhodou tohto uzavretého systému sú aj extrémne nízke nároky na údržbu.

 
Video: výhody telesa sBox k vani
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: