hansgrohe CoolStart

Zistite, ako šetriť energiu s technológiou CoolStart

Na štandardných batériách sa prietokový ohrievač alebo obehové čerpadlo naštartuje hneď, ako je rukoväť v strednej polohe. Nemusí to tak byť. Pri batériách s technológiou CoolStart značky hansgrohe tečie spočiatku iba studená voda. Vaše potrubia teda nie sú zbytočne naplnené teplou vodou. Teplá voda sa primieša, iba keď zámerne pohnete páčkou doľava. Poteší sa životné prostredie aj vaša peňaženka!

Šetrite energiu s technológiou CoolStart od spoločnosti hansgrohe.
V strednej polohe tečie z batérie s technológiou CoolStart iba studená voda. Teplá voda tečie iba po otočení páky doľava.

Automaticky znížite svoje náklady na ohrev vody

S technológiou CoolStart od spoločnosti hansgrohe tečie teplá voda iba vtedy, keď to skutočne potrebujete. Energia potrebná na ohrev vody sa míňa iba vtedy, keď aktívne pohnete páčkou batérie doľava. Vy rozhodujete, aká vysoká má byť teplota. Páčku nie je možné posunúť doprava. To znamená, že energeticky náročný ohrev teplej vody sa obmedzuje na situácie, keď je to skutočne potrebné. Na krátke umytie rúk teplú vodu zvyčajne nepotrebujete. 

Technológia CoolStart preto môže vo vašej domácnosti ušetriť energiu aj peniaze.  Pre porovnanie: zo štandardnej batérie tečie teplá voda, aj keď; je v strednej polohe. Z batérie hansgrohe s technológiou CoolStart tečie v strednej polohe iba studená voda.

Technológia CoolStart je k dispozícii na umývadlových batériách v týchto radoch značky hansgrohe:

Nájdite si svoju batériu s technológiou CoolStart a začnite šetriť:

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: