hansgrohe CoolContact

Termostatické batérie so studeným povrchom: väčšia bezpečnosť v kúpeľni

Technológia CoolContact od spoločnosti hansgrohe zabráni prehriatiu termostatickej batérie a zaistí ešte väčšiu bezpečnosť pri sprchovaní. Regulátory vody vybavené touto chladiacou technológiou sú stále bezpečné na dotyk. Špeciálny „vnútorný“ bezpečnostný mechanizmus zabraňuje poraneniu alebo popáleniu pri dotyku s produktom. Ak máte v rodine malé deti, zakúpenie sa určite oplatí.  

Termostatická vaňová batéria značky hansgrohe s chladným povrchom.
Dotknite sa: kryt na vašej termostatickej batérii zostáva vďaka technológii CoolContact od hansgrohe pohodlne chladný. Ako? Vďaka riadenému prietoku studenej vody.

Technológia CoolContact zabraňuje prehriatiu termostatickej batérie 

Technológia CoolContact od spoločnosti hansgrohe chráni zvedavé ruky malých prieskumníkov. Nebezpečenstvo nehrozí ani pri nezabezpečených tlačidlách za regulátormi, pretože táto bezpečnostná technológia smeruje studenú vodu pretekajúcu termostatickou batériou priamo na povrch. Preto je puzdro vždy príjemne chladné, horúca voda je stále pod kontrolou a každý člen rodiny sa môže v sprche alebo vo vani voľne pohybovať.

Ako to funguje: riadený prietok studenej vody

Pritekajúca studená voda je vedená cez spodnú súpravu termostatickej batérie tak, aby prúdila priamo za celú prednú a hornú stranu. Tečie sprava doľava smerom k termostatickej kartuši. Teplá voda je vedená z prípojky v stene priamo do kartuše – bez obchádzok. Zmiešaná voda obklopená studenou vodou vyteká z kartuše a napravo, kde sa nachádza výtok, cez zadnú a spodnú stranu.

NOVINKA: Ecostat E – bezstarostný a príjemný zážitok zo sprchovania pre celú rodinu

Spoločnosť hansgrohe pretavila svoju inovatívnu technológiu do vysokokvalitnej dizajnovej termostatickej batérie: Ecostat E. Bezpečné vnútorné rozvody a dizajn Softcube tohto regulátora vody pre sprchu a vaňu sú pôsobivé. Zákazníci milujú geometrické tvary s jemne zaoblenými hranami. Najmä deti a starší ľudia ocenia zreteľné nápisy a hmatovo praktické rukoväti sa im ľahko používajú. Dodatočná bezpečnostná funkcia batérie Ecostat E: funkcia SafetyStop pre nastaviteľné obmedzenie teploty. Vďaka tomuto mechanizmu nebudete mať vodu pri sprchovaní a kúpaní nikdy príliš horúcu.

NOVINKA: Croma E – spraví vašu kúpeľňu krajšou, bezpečnejšou a pohodlnejšou

Vďaka systému Ecostat E je sprchovanie s novými sprchovými systémami Croma E bezpečné. Croma, spoľahlivá sprchová klasika od spoločnosti hansgrohe, je taktiež atraktívna vďaka svojmu ultramodernému dizajnu Softcube. S čistými líniami a jemne zaoblenými hranami sú hlavová a ručná sprcha majú nielenže príjemný vzhľad, ale sú rovnako príjemné aj na dotyk. Croma E je synonymom sviežeho dizajnu, intuitívneho ovládania a sofistikovaných funkcií za atraktívnu cenu. Čo môže byť lepšie pre rodinnú kúpeľňu?
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: