58 Výsledky
vrchní sada hranatá
sBox vrchní sada hranatá
Zvoliť variant (6)
vrchní sada oválná
sBox vrchní sada oválná
Zvoliť variant (6)
hansgrohe sBox pre vane

Toľko radosti. Zaberie len toľko miesta.

Sprchová hadica sa dá úplne skryť v okraji vane. Jednoduchý a bezpečný spôsob vyťahovania a zasúvania hadice.

hansgrohe podomietková inštalácia

iBox universal a základné telesá pre flexibilitu a atmosféru čistoty v kúpeľni

Umocnite atmosféru vo svojej kúpeľni tým, že zabezpečíte, že zmiešavacia technológia zostane skrytá. Vedenie vody a pripojenia skryté v stene nielenže zlepšia vzhľad vašej kúpeľne, ale taktiež vytvárajú viac priestoru na pohyb. Podomietková inštalácia je tak zárukou väčšieho pôžitku zo sprchy, prináša minimalistickejší vzhľad a viac priestoru na pohyb vo vani.

iBox universal – univerzálne riešenie značky hansgrohe pre podomietkovú inštaláciu

Teleso iBox universal od hansgrohe je základné teleso pre veľký počet riešení s podomietkovou inštaláciou. Veľkou výhodou pre majiteľov nehnuteľností a renovátorov kúpeľní je dĺžka plánovania. Ako to myslíme? Základné teleso si môžete nainštalovať dnes (napríklad pri novostavbách) a až neskôr sa rozhodnúť (hoci aj na nasledujúci rok), ktorú batériu alebo termostat chcete.
Značka hansgrohe ponúka viac ako 200 sprchových a vaňových ovládacích systémov, ktoré možno nainštalovať na základné teleso iBox – a to v množstve atraktívnych dizajnov. Vďaka tomu máte viac času pri výbere svojho kúpeľňového zariadenia a znamená to, že do steny sa nemusí opätovne zasekávať. Teleso iBox universal taktiež uľahčuje renovácie: základné teleso, vsadené do steny, je kompatibilné so všetkými štandardnými radmi batérií značky hansgrohe a vďaka nemu je výmena veľmi jednoduchá. Takto si môžete nainštalovať modernejšiu ovládaciu jednotku, napríklad takú, ktorá obsahuje ovládanie Select, kedykoľvek budete chcieť.
Chcete mať hlavovú sprchu s viacerými druhmi prúdov? Teleso iBox universal je skvelou voľbou aj v tomto prípade, pretože bolo navrhnuté pre množstvo rôznych funkčných riešení.

RainSelect – inštalácia základného telesa pre exkluzívne vybavenie kúpeľne

Ovládanie spŕch RainSelect je pohodlný koncept ovládania vody prinášajúci pocit potešenia. Plochý profil z kovu a skla je dômyselne vstavaný do steny a použitie veľkých tlačidiel na termostate je intuitívne. Tento elegantný dizajn sa dá dosiahnuť jedine vďaka novému typu inštalácie: základné teleso RainSelect sa dá namontovať s použitím akýchkoľvek štandardných inštalačných materiálov. Následne ho možno skombinovať napríklad s hlavovou sprchou Rainmaker Select alebo akoukoľvek inou hlavovou sprchou s jedným druhom prúdu alebo viacerými druhmi prúdov. Vďaka telesu RainSelect môžete ovládať až päť spotrebičov – iba jedným základným telesom.

Priestor vane bez množstva zbytočných prvkov – so sprchou, ktorej hadica sa zasúva späť

Technológia batérie sa dá dômyselne ukryť aj do okraja vane. Ak sa rozhodnete pre batériu na okraj vane s ručnou sprchou, teleso sBox pre vaňu je dobrou voľbou vďaka tomu, že ovláda a chráni vedenie hadice a zaisťuje pri tom bezpečnosť. Pri použití sprchy alebo vane môžete sprchovú hadicu rýchlo a jednoducho vytiahnuť – až do dĺžky 1,45 metra. Po použití úplne zmizne (bez zadrhnutia!) v okraji vane a zanechá radosť vzbudzujúci minimalistický dojem bez zbytočných prvkov a za použitia minima priestoru. 
Či už máte sprchu alebo vaňu – prejdite na požadovanú položku a nájdite si príslušné základné teleso pre podomietkovú inštaláciu. Všetky informácie týkajúce sa požadovaného základného telesa nájdete v časti “Príslušenstvo, doplnky a náhradné diely”. Spoločnosť hansgrohe taktiež odporúča poradiť sa s profesionálnym vodoinštalatérom. Vďaka odbornej inštalácii si môžete užívať svoj produkt hansgrohe špičkovej kvality ešte dlhý čas.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: