Elegantná 2-otvorová umývadlová batéria s jednou pákou.
1 Výsledky
Svet elegancie a harmónie

Moderné dizajnové batérie v klasickom štýle pre elegantnú kúpeľňu

Objavte šarm radu batérií hansgrohe Metropol Classic  a usporiadajte si svoju kúpeľňu s umeleckým a mnohostranným dizajnom. Elegantné, vlniace sa línie dizajnových batérií sa celistvo integrujú do moderného dizajnu kúpeľne v klasickom štýle a dajú sa kombinovať s sofistikovaným domácim zariadením dekoráciami. Jemné detaily v zlatom prevedení predstavujú najvyšší štandard umeleckého spracovania a vizuálne vylepšujú pohodlnú kúpeľňu. Rozsiahly sortiment dostupný pre všetky oblasti kúpeľne umožňuje vytvoriť konzistentný dizajn. Rôznorodosť rukovätíznamená, že môžete pridať pri výbere svoj vlastný štýlový rukopis.

Prečo je rad Metropol Classic taký výnimočný

?
Vychutnajte si rozmanitosť batérií Metropol Classic a vyberte si rukoväť, ktorá vyhovuje vášmu vkusu. Či už sa rozhodnete pre rukoväť v tvare kríža podľa klasického štýlu, ergonomickú pákovú rukoväť alebo minimalistickú rukoväť Zero: rad Metropol Classic stelesňuje expresívny dizajn v nadčasovo elegantnom prostredí kúpeľne. Predovšetkým na umývadle umožňujú rôzne výšky výtokov  dosiahnuť individuálne prispôsobenú použiteľnosť (ComfortZone): pákové batérie a elegantné 3-otvorové batérie sú k dispozícii s výškami výtokov od 110 do 260 mm. Vďaka tomu máte záruku, že nájdete vhodný prvok, ktorý bude zodpovedať vášmu umývadlu – a aby bolo rozstriekavanie vecou minulosti.

Kombinácia šarmu a odbornosti

S batériami Metropol Classic si môžete skutočne vychutnať aj svoju vaňu: napríklad môžete z vaňovej batérie na podlahu spraviť pri vašej vani estetickú dominantu. Alebo objavte výhody priestorovo úspornej vaňovej batérie na okraj vane. Štýlová ručná sprcha Raindance Classic je tu etablovaným prvkom a úplne zmizne vo vnútri širokého okraja vane.
 
V sprche je elegantné prostredie kúpeľne doplnené  zladenou hlavovou a ručnou sprchou spolu s dvoma sprchovými batériami. Ak chcete, aby bola vaša sprchová batéria minimalistická, zvoľte si podomietkovú inštaláciu, alebo nadomietkovú inštaláciu, ak má byť prípojka hadice integrovaná.
 
V rade Metropol Classic sa spája štýlový dizajn s prvotriednou kvalitou a inovatívnymi technológiami. Pri umývadlách zabezpečuje zníženú spotrebu vody len na 5 l/min. technológia EcoSmart. Pri batériách aj sprchách je použitá technológia AirPower: tá obohacuje vodu okolitým vzduchom, vytvára vzor striekania bez rozstriekavania a príjemné kvapky dažďa. Vďaka technológii QuickClean si budete môcť vychutnať svoj produkt ešte dlhú dobu. Táto technológia umožňuje jednoducho zotrieť všetky zvyšky vodného kameňa.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: