Woman showering with Pulsify overhead shower with PowderRain.
28 Výsledky
Jednoducho plná života

Rad Pulsify urobí veľký dojem aj v malej kúpeľni

Tento rad spŕch od hansgrohe prinesie do vašej kúpeľne zážitok vďaka prúdu PowderRain. Sprchy Pulsify zahalia celé vaše telo do plášťa z jemných mikrokvapiek a vďaka svojmu kompaktnému dizajnu sa perfektne hodí do vášho sprchového priestoru – bez ohľadu na to, aký malý môže byť. S týmito modernými sprchami si môžete užiť neporovnateľné chvíle pohody a to nielen vďaka tomuto druhu prúdu, ale aj technike Select. A to všetko v atraktívnom pomere cena/výkon. Máte radi štýlové farby vo svojich interiéroch? Sprchy Pulsify sú k dispozícii okrem chrómu aj v matnej čiernej a matnej bielej. Môžete si zostaviť svoj vlastný individuálny Pulsify wellness program s rôznymi typmi spŕch.

Prúd PowderRain si môže užiť každý! Aké sprchy rad Pulsify ponúka?

Niekedy povzbudzujúce, niekedy uvoľňujúce, vždy inšpirujúce: Hlavová sprcha Pulsify vás rozmaznáva prúdmi PowderRain a Intense PowderRain. Uhol sklonu hlavovej sprchy s priemerom 260 mm môžete individuálne napolohovať a zároveň ľahko odstrániť zvyšky vodného kameňa na silikónových nopkoch vďaka QuickClean. Ručná sprcha Pulsify má priemer 105 mm, čo je úžasná veľkosť, z ktorej prúdia 3 druhy prúdov: PowderRain, IntenseRain a Massage. Varianty s technológiou EcoSmart vám umožnia sprchovať sa obzvlášť udržateľným spôsobom, pretože vám šetria cenné zdroje. Sprchový set Pulsify kombinuje ručnú sprchu, sprchovú tyč a sprchovú hadicu – as inovatívnou sprchovou podperou Push prináša ešte viac pohodlia do vašej sprchovej rutiny.

Sprchy Pulsify ponúkajú systematický wellness

Sprchový systém Pulsify sa skladá z ručnej sprchy alebo hlavovej sprchy a termostatickej batérie ShowerTablet Select. Tento najmodernejší termostat nielen spoľahlivo reguluje požadovanú teplotu a objem vody, ale taktiež ponúka ďalšiu policu pre vaše sprchovacie pomôcky a veľa pohodlia s intuitívnymi tlačidlami Select.

Flexibilné doplnky WallStoris sa k sprchám Pulsify skvele hodia

Flexibilný úložný systém WallStoris sa perfektne hodí k sprchám Pulsify. V modulárnom úložnom systéme hansgrohe môžete dekoratívne a individuálne skladovať mydlá, gély, šampóny, gumové kačičky a mnoho ďalšieho. Štýlové police sú dostupné v matnom bielom a matnom čiernom povrchu.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: