Hund genießt das Waschen mit hansgrohe DogShower.
4 Výsledky
Dizajnové batérie v prevedení biela/chróm

Tvary povzbudzujúce zmysly v elegantnej bielej: PuraVida vyjadruje kúpeľňový dizajn úplne novým spôsobom

PuraVida, výnimočný rad dizajnových batérií od hansgrohe, interpretuje potešenie z vody úplne novým spôsobom. Nadčasový a puristický dizajn v kombinácii žiarivo bielej a lesklého chrómu tu ide ruka v ruke s maximálnou využiteľnosťou a priekopníckymi technológiami. Batérie, sprchy, príslušenstvo a doplnky – PuraVida je rad značky hansgrohe, ktorý vám ponúka toto všetko a ešte oveľa viac.

Dizajn s mnohými oceneniami

Kúpeľňová batéria alebo dizajnový produkt? Pri rade PuraVida je ťažké povedať, kam sa prikloniť. Vďaka pôsobivým tvarom a škále rôznych povrchov dodávajú batérie PuraVida vašej kúpeľni nový rozmer. Povrchová úprava prostredníctvom technologického postupu DualFinish vytvára precízne prechody a výrazné kontrasty – zdá sa, že biela a chróm sa snažia navzájom prežiariť. Vďaka práškovej povrchovej vrstve odolnej proti poškriabaniu si budete môcť ich používanie vychutnať ešte dlhú dobu. Ďalším zdrojom nadšenia je avantgardná ovládacia páka, vďaka ktorej sa batéria ovláda plynule a intuitívne. Vďaka vysokej úrovni sofistikovanosti už rad PuraVida získal množstvo ocenení za dizajn – ako aj srdcia nadšencov dizajnu.

Zvýšený komfort vďaka inovatívnej technológii

Umývadlové batérie PuraVida vám pomáhajú šetriť vodu a energiu: vstavaný obmedzovač prietoku obmedzuje vašu spotrebu len na 5 l/min. pri 3 bar (EcoSmart). Máte vo vode veľa vodného kameňa? Žiadny problém: s technológiou QuickClean usadeniny jednoducho zotriete z výtoku prstom. Prevzdušňovač v batériách PuraVida je otáčateľný a dá sa nastaviť do rôznych uhlov, takže vodný prúd ide presne tam, kde ho potrebujete.

Celý sortiment PuraVida: úplne nový svet výnimočných produktov

Rad PuraVida zahŕňa umývadlové, vaňové, sprchové a bidetové batérie a k nim zodpovedajúce praktické príslušenstvo a doplnky. Na umývadle sa vyníma: páková batéria PuraVida je k dispozícii so štyrmi rôznymi výškami ComfortZone. Môžete sa teda sami rozhodnúť, koľko voľného miesta medzi výtokom a umývadlom chcete pohodlne využívať. Tiež k dispozícii aj v iných prevedeniach – elektronických, 3-otvorových alebo vo variantoch pre nástennú montáž – vaše vlastné individuálne nápady nepoznajú žiadne hranice.

Prejavte svoj dizajnový vkus prostredníctvom vaňovej batérie na podlahu – tá sa zaručene stane novým centrálnym kúskom vašej kúpeľne. V prípade vaní so širokým okrajom môžete vytvoriť neprehliadnuteľný prvok v podobe 3- alebo 4-otvorovej vaňovej batérie na okraj vane. Praktická vlastnosť: hadica na ručnej sprche skrytej vnútri tu zmizne vďaka ochrannému boxu vnútri vane a je viditeľná len pri použití ručnej sprchy. PuraVida má čo ponúknuť aj v sprche : tento sortiment má svoje vlastné sprchové hlavice. Ovládajte celé spektrum pomocou sprchových batérií PuraVida pre nadomietkovú alebo podomietkovú inštaláciu. Máte na výber medzi pákovými sprchovými batériami a termostatickými batériami.

Súlad v každom detaile: príslušenstvo a doplnky PuraVida

Tí, ktorí oceňujú dizajn, milujú ich začlenenie všade tam, kde sa dá. V rámci sortimentu PuraVida máte k dispozícii množstvo užitočných pomôcok, od dávkovača mydla až po madlo. Každý detail odráža výnimočný dizajnový jazyk série PuraVida. Spolu vytvárajú jeden koordinovaný dizajn.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: