Aktuálne zo sveta hansgrohe

Viaceré novinky značky hansgrohe získali ocenenie iF DESIGN AWARDS 2021

Skutočná spŕška ocenení sa postarala o radosť a pýchu spoločnosti Hansgrohe: porota svetovo uznávaného ocenenia iF DESIGN AWARD 2021 udelila viacerým novinkám prémiovej značky hansgrohe titul víťaza. Okrem iného prekvapili aj kolekcie spŕch Pulsify a rady armatúr Finoris a Vivenis. Každý rok ceny dokazujú špičkovú triedu výnimočného vyhotovenia.

Žena pod sprchou Pulsify značky hansgrohe.
Víťaz ocenenia iF AWARD: Nová kolekcia spŕch Pulsify značky hansgrohe presvedčila porotu svojím jedinečným dizajnom.
Celosvetovo uznávané ocenenie za dizajn: iF DESIGN AWARD.

A toto sú víťazi: Línie Pulsify, Finoris, Vivenis, kúpeľňové doplnky
a mnohé ďalšie

Porota International Forum Design vyznamenala tento rok všetky novinky na rok 2021 značky hansgrohe a podarovala prémiovej značke prvotriedny úspech. Ďalšie ocenenia iF Awards 2021 patrili inováciám v digitálnom sortimente a v neposlednom rade aj aplikácii značky hansgrohe.

​​​​​
 • Kolekcia spŕch Pulsify
  Nová, moderná kolekcia spŕch Pulsify a produktov Showerpipe presvedčili porotu svojím originálnym dizajnom a plochými profilmi. Vďaka typom prúdov PowderRain, IntenseRain a masážnemu prúdu sa sprcha postará o nenapodobiteľný zážitok zo sprchovania.
 • Kúpeľňové doplnky WallStoris a AddStoris
  Doplnkové produkty získali u poroty veľký úspech. AddStoris a WallStoris ponúkajú takmer nekonečné množstvo kombinácií pre jedinečné, štýlové kúpeľne. Na stene držia všetko pripravené na použitie. Sprchovacie potreby umiestnite jednoducho a podľa seba tak ako nikdy predtým.
 • Línia kúpeľňových armatúr Finoris
  Kombinácia výsuvnej sprchy a minimalistickej armatúry poskytuje ešte väčšiu voľnosť pohybu a komfort pri každom umývadle: Armatúry Finoris definujú množstvo každodenných rutín v kúpeľni úplne novým spôsobom. 
 • Línia kúpeľňových armatúr Vivenis
  Postarajú sa o príjemné chvíle pri každodenných rituáloch: Batéria Vivenis napodobňuje svojím širokým prúdom pocit vodopádu. Premieňa umývanie rúk a tváre na momenty odpočinku. Jemný prúd vodopádu si získal aj porotu.
 • Ocenenia RainTunes
  Ocenenie získal aj minimalistický tvar a funkcia RainButton a RainPad, ovládacie prvky digitálneho sprchovacieho systému RainTunes*. Navyše bola ocenená aj vonná tableta do sprchy RainScent za mimoriadnu vôňu počas sprchovania s RainTunes. * (v tejto chvíli nedostupné pre slovenský trh)
Značka sa okrem iného teší aj z množstva cien za popredný dizajn produktov a ocenenie v kategórii Communications, ktoré získala aplikácia hansgrohe home.

Odborníci na dizajn

Ocenenie iF DESIGN AWARD je od roku 1954 celosvetovo uznávanou pečaťou kvality za špičkový dizajn a inovatívne koncepty.
Odmenilo dizajnérske úspechy v deviatich disciplínach: vrátane produktového, obalového, komunikačného a servisného dizajnu, architektúry
a interiérového dizajnu, ako aj profesionálne koncepty. Všetky ocenené príspevky sú prezentované v iF WORLD DESIGN GUIDE, najväčšej dizajnérskej platforme na internete, a taktiež sú zverejnené v aplikácii iF design. Výstavy a prezentácie na medzinárodných miestach sú plánované na obdobie po uvoľnení protipandemických opatrení.

Na aktuálnej súťaži sa zúčastnili dizajnéri a výrobcovia z 52 krajín s takmer 10 000 objektmi. Porota zložená z 98 odborníkov na dizajn z viac ako 20 krajín udelila 1 744 ocenení. Značky spoločnosti Hansgrohe SE, hansgrohe a AXOR sa mohli tešiť z viac ako 19 ocenení.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: