Hlavné sídlo skupiny Hansgrohe Group v Schiltachu v Nemecku.
Predstavenie výrobcu značky

Fakty a čísla o koncernu Hansgrohe

Prečítajte si zaujímavé informácie o koncernu Hansgrohe. Predstavujeme jedného z mála svetových hráčov v sanitárnom priemysle, ktorý má po celom svete 33 firiem a 22 obchodných kancelárií. V roku 2018 spoločnosť zamestnávala približne 4 700 pracovníkov a dosiahla obrat 1,081 miliardy eur. Koncern Hansgrohe  vlastní značky “AXOR ”, “aj hansgrohe”.

Budúcnosť postavená na tradícii

Spoločnosť Hansgrohe, špecialista na batérie a sprchy, má bohatú tradíciu. V roku 1901 jej zakladateľ Hans Grohe začal v malom iba s lisovňou kovov v Schiltachu v Čiernom lese. Kreatívne stredisko a centrála spoločnosti sa nachádza na tomto mieste dodnes. V súčasnosti sa značka hansgrohe vytvorená „Bystrým Hansom“ teší svetovému renomé: tieto produkty sú používané a uznávané na celom svete.

Koncern Hansgrohe: zastúpenie na všetkých kontinentoch

Hansgrohe...

  • je európska akciová spoločnosť (Societas Europaea SE), ktorá nie je kótovaná na burze cenných papierov;
  • má dvoch väčšinových akcionárov:
    - Masco Corporation, Livonia, Michigan, Spojené štáty (väčšinový akcionár so 68 % podielov) 
    - Syngroh Verwaltungs- und Beteiligungs-GmbH, Schiltach, rodina Klaus Grohe (32 %).

Koncern Hansgrohe má širokú medzinárodnú základňu a továrne v Nemecku, Francúzsku, Čine a Spojených štátoch. Približne 77 % jej zisku pochádza z krajín mimo Nemecka, pričom dodáva produkty do viac ako 140 krajín.

Prehľadná pomôcka: značka hansgrohe – spoločnosť Hansgrohe

Na tomto webe nájdete všetky informácie o značke hansgrohe a jej prémiových kúpeľňových a kuchynských produktoch. Produkty dizajnérskej značky AXOR pre luxusné kúpeľne a kuchyne nájdete na webovej stránke značky AXOR. Na stránke skupiny Hansgrohe Group sme pre vás zhrnuli najdôležitejšie informácie o spoločnosti Hansgrohe.

Nasledujúce odkazy vás presunú priamo na webovú stránku koncernu Hansgrohe:

Hlavný faktor úspechu: zamestnanci

Od roku 1901 sa nič nezmenilo: ľudia pracujúci v Hansgrohe zdieľajú nadšenie pre inovácie. Tešia sa z práce s dobre funkčnými kvalitnými produktami navrhnutými v krásnom dizajne. Vynikajú vďaka výborným znalostiam vo svojom odbore. Denne sa zasadzujú za mnohé dobré účely vrátane ochrany vodných zdrojov. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva okolo 4 700 angažovaných ľudí a neustále rastie. Práve zamestnanci sú kľúčom k nepretržitému rastu koncernu Hansgrohe.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: