Sídlo skupiny Hansgrohe Group v nemeckom Schiltachu.
Globálny hráč sa predstavuje

Koncern Hansgrohe Group vo faktoch a číslach

Koncern Hansgrohe Group so sídlom v nemeckom Schiltachu je globálnym hráčom v kuchynskom a kúpeľňovom odvetví. Tu sa dozviete viac o spoločnosti a jej hodnotách. Mimochodom: hansgrohe a AXOR sú jednými zo značiek, ktoré patria do koncernu Hansgrohe Group.

Budúcnosť musí mať svoje korene

Koncern Hansgrohe Group je lídrom v kuchynskom a kúpeľňovom odvetví z hľadiska inovácií, dizajnu a kvality. Okrem prémiovej značky hansgrohe, ktorej webovú stránku si práve prezeráte, patrí do portfólia spoločnosti Hansgrohe aj dizajnová značka AXOR pre luxusné kúpeľne a kuchyne.

Spoločnosť založená v roku 1901 v Čiernom lese dáva vode vďaka svojim armatúram, sprchám a sprchovacím systémom formu a funkčnosť. Jedinečné vynálezy ako

  • prvá ručná sprcha s rôznymi typmi prúdu,
  • prvá výsuvná kuchynská armatúra alebo dokonca
  • prvá sprchová tyč

sa veľkými písmenami zapísali do histórie spoločnosti.

Koncern Hansgrohe Group sa stala synonymom kvalitných produktov s dlhou životnosťou a zodpovednosti voči ľuďom a životnému prostrediu. Udržateľná výroba produktov šetriacich zdroje je zakotvená v podnikateľských aktivitách na medzinárodnej úrovni. 

Ak sa chcete o spoločnosti dozvedieť viac, pomôžu vám nasledujúce odkazy, ktoré vás dovedú priamo na webovú stránku koncernu Hansgrohe Group. Tam sme pre vás zhrnuli všetky dôležité informácie.

Faktor úspechu: zamestnanci

V spoločnosti Hansgrohe pracujú ľudia so zanietením pre detail, ktorí milujú prácu s krásne navrhnutými a dokonale fungujúcimi kvalitnými výrobkami. Takí, ktorí svojím výnimočným know-how vynikajú vo svojich odborných oblastiach. Ktorí sa každý deň zaoberajú niečím novým, nevynímajúc živel vody. Práve oni sú kľúčom k trvalému úspechu celého koncernu Hansgrohe Group.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: