Colorful family life with colorful faucets by hansgrohe.
Predstaví sa výrobca značkového tovaru

Skupina Hansgrohe vo faktoch a číslach

Tu sa môžete dozvedieť všetko o spoločnosti Hansgrohe. S 34 spoločnosťami a 21 predajnými kanceláriami na celom svete patrí spoločnosť Hansgrohe k malému počtu globálnych hráčov v sanitárnom odvetví. V obchodnom roku 2017 zamestnávala približne 5 000 ľudí a dodala výrobky do viac ako 140 krajín. Značky „hansgrohe“ a „AXOR“ sú značky patriace do skupiny Hansgrohe.

Budúcnosť potrebuje pôvod

Špecialista na armatúry a sprchy, spoločnosť Hansgrohe je tradičnou firmou. Zakladateľ Hans Grohe začal v roku 1901 v malom: s kovotlačiteľstvom v mestečku Schiltach v Čiernom lese. Kreatívne centrum a hlavné sídlo spoločnosti sú stále tam. Dnes má však značka hansgrohe, ktorú spustil „chytrý Hans“, celosvetovú reputáciu: výrobky sa používajú a oceňujú na celom svete.

Skupina Hansgrohe: je prítomná na všetkých kontinentoch

Spoločnosť Hansgrohe...
  •  je európska akciová spoločnosť (Societas Europaea), ktorá nie je kótovaná na burze cenných papierov,
  •  má dvoch hlavných akcionárov:
- americkú spoločnosť Masco Corporation, Taylor/Michigan, ako väčšinového akcionára (68 percent)
- spoločnosť Syngroh Verwaltungs- und Beteiligungs-GmbH, Schiltach, rodina Klausa Groheho (32 percent).

Medzinárodne diverzifikovaná skupina Hansgrohe vyrába v Nemecku, Francúzsku, Číne a USA. Dosahuje približne 77 percent svojich obratov v zahraničí.


Pre vašu orientáciu: značka hansgrohe – spoločnosť Hansgrohe

Na tejto webovej stránke nájdete všetko o značke hansgrohe a jej prémiových výrobkoch do kúpeľne a kuchyne. Výrobky dizajnérskej značky AXOR, pre luxusné kúpeľne a kuchyne, nájdete na webovej stránke značky AXOR. Na stránke skupiny Hansgrohe sme pre vás zhromaždili dôležité informácie o spoločnosti Hansgrohe.

Nasledujúce odkazy vás prevedú priamo na webovú stránku skupiny Hansgrohe:
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: