Schiltach, domovské mesto spoločnosti Hansgrohe.
Hodnoty spoločnosti

Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Pri sprchovaní alebo umývaní rúk si kvalitu našich výrobkov určite všimnete. Kto je však za tým? Čím sa riadi spoločnosť Hansgrohe, aký je jej ekonomický význam a v ktorých oblastiach preberá zodpovednosť? Cez „kľúčovú dierku“ nazrite na spoločnosť sídliacu v nemeckom Schwarzwalde, ktorej výrobky nájdete po celom svete. Prečítajte si, čo nás ako spoločnosť odlišuje a čo je pre nás dôležité.

Môžete sa spoľahnúť na osvedčenú značkovú kvalitu spoločnosti Hansgrohe. Výhody pre vás: prvotriedne výrobky, oceňovaný dizajn, udržateľná výroba a vynikajúce služby. Radi vám to objasníme nižšie:

  • Kliknutím na Kvalita zistíte, čo máme v spoločnosti Hansgrohe na mysli pod pojmom „kvalitné spracovanie“. 
  • Dizajn je to, čo nás odlišuje: už viac ako 30 rokov je tvár značky hansgrohe formovaná spoločnosťou Phoenix Design. Zistite viac o medzinárodne uznávanom dizajnérskom štúdiu. Prezrite si výber ocenení za dizajn, ktoré potvrdzujú štandardy kvality a vedúce postavenie spoločnosti Hansgrohe  v oblasti dizajnu.
  • Kliknutím na Tradícia a inovácie sa dozviete o histórii spoločnosti. Vedeli ste, že Hans Grohe je vynálezcom sprchovej tyče? Aj dnes sa vynaliezavosť spoločnosti odráža v mnohých patentoch a vzrušujúcich technológiách zameraných na budúcnosť. 
  • Skupina Hansgrohe Group je odhodlaná pracovať udržateľne a konať zodpovedne. Kliknutím na Zodpovednosť nájdete ďalšie dobré dôvody na zakúpenie produktu hansgrohe.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: