Happy family with colourful taps from hansgrohe.
Hodnoty spoločnosti

Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Kvalitu našich výrobkov rozpoznáte pri sprchovaní alebo umývaní rúk. Ale kto za tým stojí? Čo je pre spoločnosť Hansgrohe hnacím motorom, aký je jej význam z ekonomického hľadiska, v akých oblastiach preberá zodpovednosť? Nahliadnite cez „kľúčovú dierku“ do spoločnosti z Čierneho lesa, ktorej produkty do kúpeľní nájdete po celom svete. Prečítajte si, čo nás odlišuje. A čo je pre nás dôležité.

Môžete sa spoľahnúť na osvedčenú kvalitu značky od spoločnosti Hansgrohe. Jej výhody: prvotriedne výrobky, vynikajúci dizajn, trvalo udržateľná výroba a silné služby. Radi by sme to vysvetlili na nasledujúcich príkladoch:
 
  • Pod pojmom kvalita vám ukážeme, čo v spoločnosti Hansgrohe znamená „vysokokvalitná práca“. 
  • Dizajn prináša rozdiel: spoločnosť Phoenix Design formuje už viac ako 30 rokov tvár značky hansgrohe. Získajte viac informácií o medzinárodne uznávanom dizajnovom štúdiu. A objavte výber dizajnérskych ocenení, ktoré podporujú štandardy kvality a dizajnové vedenie skupiny Hansgrohe. 
V časti Tradícia a inovácia sa môžete pozrieť na históriu spoločnosti. Vedeli ste, že Hans Grohe vynašiel sprchovú tyč? Až do dnešného dňa sa bohatstvo vynálezov odráža v nespočetných patentoch a vzrušujúcich technológiách budúcnosti.

Skupina Hansgrohe hospodári udržateľne a koná zodpovedne. V časti Zodpovednosť zistite, ktoré ďalšie dobré dôvody vás presvedčia o kúpe výrobku značky hansgrohe. 
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: