Stiltach ako sídlo koncernu Hansgrohe.
Hodnoty spoločnosti

Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Kvalitu našich výrobkov pocítite pri sprchovaní alebo umývaní rúk. Ale kto za tým stojí? Čo je hnacím motorom koncernu Hansgrohe, aký je jeho ekonomický význam a v akých oblastiach preberá zodpovednosť? Nahliadnite do spoločnosti zo Schwarzwaldu, ktorej produkty nájdete v kúpeľniach po celom svete. Prečítajte si, čo nás odlišuje a čo je pre nás dôležité.

Môžete sa spoľahnúť na osvedčenú kvalitu značky od spoločnosti hansgrohe. Jej výhody sú prvotriedne výrobky, vynikajúci dizajn, trvalo udržateľná výroba a silné služby. Radi by sme to vysvetlili na nasledujúcich príkladoch:

  • Pod pojmom kvalita vám ukážeme, čo v spoločnosti hansgrohe znamená „vysokokvalitná práca“. 
  • Dizajn prináša rozdiel: Spoločnosť Phoenix Design formuje už viac ako 30 rokov tvár značky hansgrohe. Získajte viac informácií o medzinárodne uznávanom dizajnovom štúdiu. A objavte výber dizajnérskych ocenení, ktoré podporujú štandardy kvality a dizajnové vedenie koncernu Hansgrohe. 
  • V časti Tradícia a inovácia sa môžete pozrieť na históriu spoločnosti. Vedeli ste, že Hans Grohe vynašiel sprchovú tyč? Až do dnešného dňa sa bohatstvo vynálezov odráža v nespočetných patentoch a vzrušujúcich technológiách budúcnosti. 
  • Koncern Hansgrohe hospodári udržateľne a koná zodpovedne. V časti Zodpovednosť zistite, ktoré ďalšie dobré dôvody vás presvedčia o kúpe výrobku značky hansgrohe.

Etika a integrita v spoločnosti hansgrohe

Dodržiavanie zákonov, predpisov a interných smerníc je pre koncern Hansgrohe vysokou prioritou. Len ak budeme v Hansgrohe konať eticky a čestne, môžeme chrániť našu spoločnosť, našich zamestnancov a obchodných partnerov.

Obavy alebo porušenie našich etických zásad môžu predstavovať riziko pre spoločnosť, zamestnancov a ďalšie osoby. Z tohto dôvodu prešetrujeme všetky interné a externé oznámenia o porušeniach. Ak máte takéto informácie alebo chcete podať sťažnosť, môžete kontaktovať našu horúcu linku pre etické záležitosti Masco. Tento kanál môžete využiť aj na podávanie sťažností na porušovanie ľudských a environmentálnych práv.

opise postupu uvádzame konkrétne oblasti, v ktorých môžete nahlásiť porušenie. Dokument máte k dispozícii na stiahnutie nižšie.

Spolu s našou materskou spoločnosťou Masco Corporation sme zriadili našu horúcu linku pre etické záležitosti

Viac informácií nájdete aj na stránke https://www.hansgrohe-group.com/de/ueber-uns/nachhaltigkeit/unternehmensfuehrung.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: