低压水槽龙头达丽丝。
Vždy s rozvahou

Udržateľná výkonnosť vďaka angažovanosti a zodpovednosti

Každý, kto si kúpi sprchu alebo batériu hansgrohe, si môže byť istý jej atraktivitou a trvácnosťou. Stojí za tým však oveľa viac: spoločnosť Hansgrohe Group neponecháva nič na náhodu počnúc od prvotnej myšlienky až po baliaci proces. Počas výroby sa efektívne využívajú zdroje a pracoviská sa zameriavajú na ľudí. Ako znie politika spoločnosti? Proaktívne a férovo.

Skupina Hansgrohe: trvalo udržateľný úspech – aj pre vás

De hansgrohe ComfortZone in drie verschillende varianten.

Prémiová značka hansgrohe patrí spoločnosti, ktorá má trvalo udržateľné riadenie zapísané do svojich stanov. Kľúčom medzinárodného úspechu skupiny Hansgrohe je dlhodobá vízia a zodpovedné konanie. Konkrétne:

  • Zodpovedné riadenie
    Spoločnosť Hansgrohe sa vo svojich pobočkách zaviazala dodržiavať zásady trvalo udržateľného zmýšľania a prevádzky. Týka sa to všetkých výrobných procesov, ako aj šetrného zaobchádzania s ľudskými a inými zdrojmi.
  • Riadenie spoločnosti
    Vysokou prioritou spoločnosti Hansgrohe sú vynikajúce výsledky. Práca každého jednotlivca na všetkých úrovniach spoločnosti sa sústreďuje na tri zložky: hospodárstvo, životné prostredie a spoločnosť.
  • Sociálna angažovanosť
    Spoločnosť Hansgrohe sa aktívne angažuje v sociálnej oblasti a jej činnosť sa neobmedzuje iba na obchodné záujmy. Spoločnosť sa zapája do sociálnych a ekologických projektov.

Aké výhody získavate ako zákazník?

Výrobok hansgrohe do vašej kúpeľne alebo kuchyne bol vyrobený za ekologických a sociálne zodpovedných podmienok. U vás doma bude fungovať spoľahlivo a čo najhospodárnejšie. Ide o vysoko kvalitný a trvácny výrobok. To hovorí za všetko.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: