Vždy s rozvahou

Udržateľná výkonnosť vďaka angažovanosti a zodpovednosti

Každý, kto si kúpi sprchu alebo batériu hansgrohe, si môže byť istý jej atraktivitou a trvácnosťou. Stojí za tým však oveľa viac: spoločnosť Hansgrohe Group neponecháva nič na náhodu počnúc od prvotnej myšlienky až po baliaci proces. Počas výroby sa efektívne využívajú zdroje a pracoviská sa zameriavajú na ľudí. Ako znie politika spoločnosti? Proaktívne a férovo.

Skupina Hansgrohe: trvalo udržateľný úspech – aj pre vás

Prémiová značka hansgrohe patrí spoločnosti, ktorá má trvalo udržateľné riadenie zapísané do svojich stanov. Kľúčom medzinárodného úspechu skupiny Hansgrohe je dlhodobá vízia a zodpovedné konanie. Konkrétne:

  • Zodpovedné riadenie
    Spoločnosť Hansgrohe sa vo svojich pobočkách zaviazala dodržiavať zásady trvalo udržateľného zmýšľania a prevádzky. Týka sa to všetkých výrobných procesov, ako aj šetrného zaobchádzania s ľudskými a inými zdrojmi.
  • Riadenie spoločnosti
    Vysokou prioritou spoločnosti Hansgrohe sú vynikajúce výsledky. Práca každého jednotlivca na všetkých úrovniach spoločnosti sa sústreďuje na tri zložky: hospodárstvo, životné prostredie a spoločnosť.
  • Sociálna angažovanosť
    Spoločnosť Hansgrohe sa aktívne angažuje v sociálnej oblasti a jej činnosť sa neobmedzuje iba na obchodné záujmy. Spoločnosť sa zapája do sociálnych a ekologických projektov.

Aké výhody získavate ako zákazník?

Výrobok hansgrohe do vašej kúpeľne alebo kuchyne bol vyrobený za ekologických a sociálne zodpovedných podmienok. U vás doma bude fungovať spoľahlivo a čo najhospodárnejšie. Ide o vysoko kvalitný a trvácny výrobok. To hovorí za všetko.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: