Športové sponzorstvo značky hansgrohe.
BORA-hansgrohe

Hĺbková relaxácia po vrcholovom výkone

Svieži začiatok, podanie optimálneho výkonu, dobitie svojich batérií: vďaka hansgrohe načerpáte pri sprchovaní svoju dennú dávku energie. Ako odborníci na najvýznamnejšie osviežujúce prvky podporujeme šport: značka hansgrohe je oficiálnym titulárnym sponzorom svetového cyklistického tímu BORA-hansgrohe. Podmanivá sprcha vám pomôže relaxovať a načerpať novú silu.

Sprcha, ktorá zapôsobí na profesionálov... aj na vás

Chalani posúvajú svoje hranice a inšpirujú nás svojou vytrvalosťou a dynamikou v tejto mimoriadne náročnej úlohe. Voda poskytuje dennú dávku energie: hansgrohe im pomáha sústrediť sa na ďalšiu výzvu a po jej prekonaní poskytuje relaxáciu v sprche. Motiváciu a odmenu v podobe prémiovej sprchy však neoceňujú iba špičkoví atléti: v štúdii* sa zistilo, že deväť z desiatich spotrebiteľov súhlasí, že hansgrohe PowderRain je “najlepšia sprcha všetkých čias”. Niet divu: zamatovo jemné mikrokvapky zahalia telo ako jemný osviežujúci letný dážď. Jemnosť nie je jediná skvelá vlastnosť sprchy PowderRain: vďaka inovatívnej technológii trysiek je aj efektívna.

Uvoľňujúce a efektívne: cyklistika je veľmi dynamická a inšpiruje masy, a to isté platí pre produkty hansgrohe v kúpeľniach a kuchyniach. Bolo teda iba otázkou času, kedy spoločnosť hansgrohe pomôže profesionálnemu tímu BORA-hansgrohe dostať sa na vrchol.

Aby ste boli zdraví a fit, naši jazdci a experti BORA-hansgrohe sú k dispozícii s niekoľkými tipmi a trikmi, ktoré môžete jednoducho zaradiť do svojej každodennej rutiny. Sledujte nás na Facebooku a Instagrame, kde nájdete odborné tipy a získate prehľad o najnovších správach.

Špičkový tím BORA-hansgrohe si jede pre ďalšie víťazstvo

Sledujte ich pokrok

Cyklistický tím BORA-hansgrohe poskytuje informácie na svojej oficiálnej webovej stránke a je aktívny aj na sociálnych sieťach:
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: