Rýchle, aktuálne, vždy na dosah:

Aplikácie a mobilné služby hansgrohe

Služby, ktoré vám ponúkame: bezplatné nástroje a aplikácie týkajúce sa plánovania kúpeľne a kuchyne pre váš mobilný telefón alebo tablet. Aplikácie hansgrohe a mobilné služby sú určené na to, aby vám priniesli inšpiráciu a ukázali vám krásne riešenia pre váš domov. Môžete si vychutnať flexibilnú, interaktívnu informačnú zábavu – bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Sensuous showering with hansgrohe RainTunes.
Aplikácia predvádzacej miestnosti hansgrohe Showroom: pozrite sa interaktívne na kúpeľňové a kuchynské produkty a vyhľadajte predajcov vo svojom okolí.

Aplikácia predvádzacej miestnosti hansgrohe Showroom App pre zariadenie iPad

Vitajte vo virtuálnej predvádzacej miestnosti hansgrohe Showroom. Zistite všetko o svojich nových obľúbených produktoch do kúpeľne a kuchyne informatívnym a zábavným spôsobom. Použite svoje zariadenie iPad na prezretie toho, čo spoločnosť hansgrohe ponúka a ako možno zažiť pri sprchovaní pôžitok a radosť z vody. To všetko vďaka vzrušujúcim aplikáciám a videoklipom, ktoré vám prinášajú nový zážitok z vody. Urobte pri plánovaní pozitívny krok vpred.

Aplikácia Showroom vám ukáže:

  • sprchovanie s pôžitkom vo všetkých smeroch. Nájdite si sprchové riešenie podľa vlastných predstáv – v ponuke, ktorá zahŕňa moderné ručné sprchy, elegantné sprchy a dokonca aj úžasné hlavové sprchy. Čo ešte? Rôzne druhy prúdov, pohodlné ovládacie systémy sprchy a technologické inovácie.
  • Kúpeľňové batérie – perfektné z hľadiska tvaru aj funkčnosti. Nechajte sa inšpirovať našou rozmanitou ponukou batérií. Hľadáte správnu batériu pre svoje umývadlo? Náš konfigurátor vám ukáže najlepšie kombinácie. Stačí vyskúšať rôzne výšky, aby ste tým vo svojej kúpeľni vytvorili viac priestoru.
  • Pôžitok zo sprchovania aj pre vašu zeleninu. Zmeňte svoju kuchyňu na miesto oddychu a pohodlia. Kuchynské batérie hansgrohe majú nastaviteľné spršky s rôznymi funkciami, ktoré sa ovládajú stlačením tlačidla, pohodlné výšky či rozsahy otáčateľnosti. Môžete z nej urobiť najatraktívnejší pracovný priestor vo vašom domove.
  • Virtuálny nástroj pre plánovanie. Ako by vyzerala táto sprcha alebo batéria vo vašom domove? S použitím funkcií kamery vášho zariadenia iPad si premietnete požadovaný produkt do prostredia vlastnej kúpeľne či kuchyne. K dispozícii je poznámkový blok s vašimi obľúbenými položkami, ktorý si môžete poslať e-mailom alebo vytlačiť.
  • Online lokátor showroomov.. Kde sa nachádza najbližší predajca kúpeľňových a kuchynských produktov hansgrohe, ktoré si môžete zakúpiť? Náš komplexný adresár vám okamžite ukáže najbližšieho predajcu – pomocou lokalizačného systému GPS.

Vyskúšajte si to sami: stiahnite si aplikáciu hansgrohe Showroom z aplikácie iTunes teraz zadarmo. Upozorňujeme, že na aplikáciu sa vzťahujú miestne podmienky používania.

Kalkulátor úspor hansgrohe ve kterémkoli mobilu

Chcete si kúpiť novú batériu alebo sprchu do vašej kúpeľne? Ste zastáncom ochrany životného prostredia a úspor spotreba vody? Výrobky hansgrohe sú používané technológie EcoSmart šetrné k životnému prostrediu, ktoré automaticky zvyšuje tlak vody. Čo je dobré ako pre vašu peňaženku, tak pre životné prostredie. Vytvorte tento mobilný nástroj rýchlo zistíte, koľko vody a energie by ste mohli použiť pomocou výrobkov hansgrohe.

Snadno si spočítajte úsporu vody vďaka funkcii EcoSmart - ďalej ste na cestách

U série tlače a sprchy je až o 60% v porovnaní s bežnými výrobkami. Kalkulátor úspory vody hansgrohe počíta vašu energetickú úsporu vody a energie počas celého roku.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: