Súťažte s nami. Hodnotné výhry od hansgrohe.
Radujte sa s výrobkami s prúdom PowderRain

Oslavujeme 25 rokov na trhu – súťažte
s nami o hodnotné ceny

Je známe, že sprchovanie zbavuje stresu a zároveň má osviežujúci účinok. Značka hansgrohe vám chce počas vašich chvíľ v sprche ponúknuť ešte viac. Pýtate sa ako? Pomocou sprchového prúdu PowderRain, ktorý vám prinesie zmyselný zážitok zo sprchovania a objíme vaše telo vďaka tisícom jemných mikrokvapiek.

Køkkenvask med mål og reservedele

Kúpou výrobkov s prúdom PowderRain sa vaša radosť nekončí

Ak ste si kúpili jednu z nižšie uvedených ručných spŕch s prúdom PowderRain a zašlete nám kópiu dokladu na info@hansgrohe.sk, ​​​​​​dostanete od nás ako darček cyklistickú fľašu tímu BORA-hansgrohe*.

* platnosť do 15. 11. 2020
Køkkenvask med mål og reservedele

Napíšte nám a požiadajte o svoju cyklistickú fľašu tímu BORA-hansgrohe alebo odpovedzte na súťažnú otázku a vyhrajte navyše ešte jednu z hodnotných cien!

Nezáleží na tom, či už ste si výrobok s prúdom PowderRain kúpili, alebo nie. Súťažiť môžete s nami aj v prípade, že správne zodpoviete nižšie uvedenú súťažnú otázku:

„Pri akom produktovom rade či výrobku sa môžete tešiť z prúdu PowderRain?“

Správnu odpoveď zasielajte najneskôr do 15. 11. 2020 na e-mail: info@hansgrohe.sk.

Každý mesiac žrebujeme 25 výhier: (1× podpísaný majstrovský dres od Petra Sagana, 2× ručná sprcha hansgrohe Raindance Select – limitovaná edícia P. Sagan, 3× podpísaná kniha od P. Sagana SAGAN – MY WORLD, 3× cyklistický dres BORA-hansgrohe, 3× cyklistická vesta BORA-hansgrohe, 3× cyklistický dres BORA-hansgrohe – edícia Tour de France, 3× šiltovka BORA-hansgrohe, 7× kniha o cyklistickom tíme BORA-hansgrohe).

Termíny žrebovania výhercov zo správnych odpovedí:

- 15. septembra 2020
- 15. októbra 2020
- 16. novembra 2020
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: