Moderná ručná sprcha – ľahko ovládateľná.
Armatúry, sprchy a príslušenstvo v modernej kúpeľni

Vynikajúce zjednotenie formy a funkcie: kúpeľňové produkty značky hansgrohe

Kúpeľňa neslúži len na umývanie – je to obývacia izba s príjemným detailom. Sprchové plochy sa stále zväčšujú a nové materiály ako sklo dávajú kúpeľni nový, moderný charakter. S výrobkami značky hansgrohe bude vaša kúpeľňa pohodlnejšia. Ponorte sa do kúpeľňového sveta hansgrohe a objavte expresívne svetové štýly, inovatívny dizajn a užitočné funkcie.

Novinky značky hansgrohe

Objavte naše novinky pre vysoko kvalitný dizajn kúpeľne

Individuálne zariadenie kúpeľne so sprchami, armatúrami a termostatmi značky hansgrohe


Keď zariadite svoj nový domov alebo vykonáte vysokokvalitnú renováciu, dizajn vašej kúpeľne zohráva kľúčovú úlohu. Ciele moderného plánovania kúpeľne už dlho prekonali triezvu funkčnosť. Okrem inovatívnej technológie pre zodpovedné vychutnávanie vody je v centre pozornosti ergonomické pohodlie a estetický pôžitok. Prezrite si náš rozsiahly sortiment a jednoducho nájdite požadovaný balík pre vašu osobnú wellness oázu. Od A ako armatúra po Z ako zariadenie. S rôznymi tvarmi, materiálmi a funkciami prinášate individuálny charakter do vašej kúpeľne

Inšpirácia a tipy na premenu individuálnych koncepcií kúpeľne


"Moderný dizajn kúpeľne vyžaduje komplexné plánovanie. Mnoho premyslených detailov ovplyvňuje koncepciu zariadenia a čaká na vaše rozhodnutie. Ako skúsený výrobca kúpeľňovej armatúry je spoločnosť Hansgrohe spoľahlivým partnerom vo všetkých otázkach individuálneho dizajnu kúpeľne. Vo fáze rozhodovania vás spoločnosť Hansgrohe podporuje prostredníctvom trendov anoviniek v súčasnej kúpeľni. Ponorte sa do sveta snových kúpeľov a prelistujte štýlové svety značky hansgrohe.

Ak sú načrtnuté funkčné a estetické základné podmienky plánovania kúpeľne, u poradcu pre kúpeľne značky hansgrohe nájdete užitočné tipy pre realizáciu vášho projektu. Zameriava sa na postup pri plánovaní kúpeľne, inštalácie, starostlivosti a údržby kúpeľne."
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: