Výrobky pre kuchyňu s komfortom a dizajnom podľa spoločnosti Hansgrohe.
Kuchyňa s hansgrohe

Nadčasovo krásne armatúry, drezy a kombinácie značky hansgrohe pre vašu kuchyňu

Kuchyňa je vášňou. Kuchyňa je miestom stretnutia rodiny a priateľov, miestom na varenie, stravovanie, oddych a oslavy. Perfektnými ingredienciami pre nadčasové štýlové a funkčné prostredie so všetkým komfortom sú armatúry, drezy a kombinácie drezov značky hansgrohe. Tak sa kuchyňa stáva obľúbenou miestnosťou medzi vlastnými štyrmi stenami. A práca? Ide ľahko od ruky.

Objavte naše novinky pre vysoko kvalitný dizajn kuchyne

Inovatívne výrobky v puristickom dizajne: pre tie najkrajšie momenty s vodou


Srdce kuchyne bije tam, kde tečie čerstvá voda. To je dôvod, prečo spoločnosť Hansgrohe vždy vyvíja nové nápady, ktoré vám umožnia zaobchádzať s vodou s radosťou. Sofistikovaná technológia a ergonomická dokonalosť sú vlastnosti výrobkov, ktoré premenia kuchyňu na efektívnejšiu a príjemnejšiu. Kombinujte pohodlnú kuchynskú zmiešavaciu batériu s vysoko kvalitným drezom podľa vášho výberu a vychutnajte si nekomplikované ovládanie. Alebo spoločnosti Hansgrohe prenecháte optimálne zostavenie drezu a armatúry. Najmodernejšie kombinácie drezov sa stávajú ústredným bodom vašej kuchyne. Vybrané materiály a dôkladné spracovanie vám prinesú dlhodobé potešenie.

Armatúry sú tak individuálne a sofistikované ako váš vkus


"Preskúmajte svet moderného kuchynského dizajnu kuchyne so značkou hansgrohe a nechajte sa inšpirovaťsúčasnými trendmi a novinkami. Či kuchyne s atraktívnymi riešeniami s ostrovčekmi alebo otvorenými kuchyňami s plynulým prechodom do obývacej izby: ilustratívne príklady vám pomôžu pri rozhodovaní o individuálnom zariadení.

Ako premeniť vlastné nápady do funkčného dizajnu kuchyne vám ukáže poradca pre kuchyne spoločnosti Hansgrohe. Plánovanie drezu a armatúry zohráva pritom rozhodujúcu úlohu. Získajte informácie o inovatívnych technológiách pre efektívnu prácu s drezom u poradcu. Odborná rada pre inštaláciu a starostlivosť vám ukáže, ako si môžete dlhodobo vychutnať vysokokvalitnú kuchyňu."
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: