Barwne życie rodziny z kolorową armaturą marki hansgrohe.
Online katalóg náhradných dielov

Správny náhradný diel pre váš výrobok hansgrohe

Výrobky značky hansgrohe sú vysoko kvalitné a určené na trvalé používanie. Ak sa niečo opotrebuje v priebehu rokov, tu nájdete správne náhradné diely – samozrejme originál hansgrohe. Náhradné diely pre sprchu, armatúru v kúpeľni alebo v kuchyni sme pre vás jasne zostavili v našej databáze náhradných dielov.

 

Náhradný diel pre vodovodný kohútik značky hansgrohe nájdete rýchlejšie.
Praktický online katalóg náhradných dielov spoločnosti Hansgrohe vám pomôže s podrobnými prehľadmi komponentov, aby ste rýchlo našli požadované náhradné diely.
výrobky značky hansgrohe: Úplne jednoducho nájdete náhradné diely a technické údaje

Chcete vedieť, či je k dispozícii servisný diel alebo máte otázky týkajúce sa výrobku do kúpeľne alebo kuchyne vrátane jeho použitia? Rozsiahly online katalóg náhradných dielov značky hansgrohe vám ponúka všetko na prvý pohľad.

V našej online databáze náhradných dielov nájdete všetky technické údaje o výrobku, technické výkresy a informácie o servisných dieloch všetkých rád značky hansgrohe. Podrobné výkresy vám ukážu, ako sa k sebe hodia jednotlivé komponenty, takže všetko funguje spoľahlivo aj po výmene. Nájdete tu tiež servisné inštrukcie, montážne a servisné videá: To všetko ponúka pomoc pri výmene poškodených dielov. Príležitostne sú potrebné pomôcky: napríklad v časti „Špeciálne diely“ nájdete nástroje a o-krúžky. Aby vaše výrobky značky hansgrohe zostali dlho pekné, nájdete v našom katalógu náhradných dielov správne pokyny na starostlivosť.

Pozrite sa online do vnútra výrobkov


Náš online katalóg náhradných dielov je užitočná príručka, ktorá obsahuje súčasné a historické produkty do kúpeľne a kuchyne. Pre všetky sú k dispozícii údajové doklady so zoznamami náhradných dielov a číslami produktov vo formáte PDF. To je prehľadné a zjednodušuje vašu objednávku v špecializovanej predajni.

Mimochodom, výkresy, technické informácie, servisné diely a oveľa viac nájdete aj v časti Produkty. Jednoducho kliknite na kartu „Instalace“ a „Příslušenství a náhradní díly“ pri výrobku, ktorý vás zaujíma.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: