WallStoris: Individuálne – tak jednoducho ako nikdy predtým

Organizačný systém značky hansgrohe na sprchovacie potreby.
Novinky značky hansgrohe 2021

Stena je len vaša

Čím väčší poriadok doma máte, tým príjemnejšie sa tam cítite. Harmonické a usporiadané prostredie totiž pôsobí na nás ľudí upokojujúco a zvyšuje príjemný pocit pohodlia. WallStoris je flexibilný úložný systém pre vašu vnútornú rovnováhu. Systém, ktorý sa teší mimoriadnej obľube u nájomníkov, sa dá jednoducho nalepiť bez vŕtania do steny alebo dlaždíc – presne podľa vašej chuti a nálady.

Dovidenia chaos, zbohom problémy s nedostatkom miesta!

Nastal čas na flexibilný úložný systém, ktorý nastolí vo vašej kúpeľni poriadok – a poskytne vám dodatočný úložný priestor, ktorý potrebujete. Princíp systému WallStoris je veľmi jednoduchý, ale o to osobitejší: Vezmete lištu, prilepíte ju a nacvakáte jednotlivé moduly

Systém WallStoris: Štýlové a zábavné vytváranie úložného priestoru

Aké doplnky potrebujete? Úložné koše, háčiky na uteráky na ruky a tvár, pohár, držiak ručnej sprchy atď. S úložným systémom WallStoris môžete zariadiť svoju kúpeľňu úplne podľa svojich predstáv. Značka hansgrohe ho ponúka v dvoch farbách povrchu: matnej čiernej a matnej bielej. Môžete sa rozhodnúť pre poriadok tón v tóne alebo staviť na štýlové kontrasty. Doplnky WallStoris vám poslúžia aj v priestore toalety – ako držiak na toaletný papier a kefu.

Až 40 000 možností kombinovania

Poďme na to: Rozhodnite sa pre dĺžku lišty – 50 alebo 70 cm – a zariaďte si svoju stenu presne podľa svojho vkusu a priestorových možností. Moduly môžete skladať takmer neobmedzene. Sen v štýle „urob si sám“, na ktorom sa môžu s chuťou realizovať nadšenci dekoratívneho umenia. 

Výhody produktov WallStoris v skratke

  • Uchovávajte svoje potreby štýlovo – pre harmonickú atmosféru v kúpeľni, vnútornú vyrovnanosť a vždy uprataný domov. 
  • Uložte všetko, čo je pre vás v kúpeľni dôležité, bezpečne a stabilne. Sofistikované príslušenstvo značky hansgrohe je trvácne a pritom cenovo dostupné.
  • Vyjadrite svoj individuálny vkus. Modulárny úložný systém ponúka takmer neobmedzené možnosti kombinovania a dekorácií. 
  • Tieto doplnky môžete veľmi rýchlo umiestniť, kedykoľvek ich premiestniť a odstrániť bez akýchkoľvek zvyškov. Bez dier po vŕtaní, čo je mimoriadne výhodné pri dočasnom bývaní v podnájme. Vďaka dodávanej lepiacej súprave zostávajú kov, sklo a dlaždice nepoškodené. Lišty je možné, samozrejme, aj priskrutkovať klasickým spôsobom. 

Zoznámte sa s ďalšími produktmi a novinkami značky hansgrohe

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: