hansgrohe Metris: nadčasová páková umývadlová batéria.
39 Výsledky
hansgrohe ComfortZone

Viac voľného miesta v priestore umývadla

Spoločnosť hansgrohe vyrába batérie v rôznych výškach. Môžete si teda byť istí, že nájdete k svojmu umývadlu dokonale sa hodiacu batériu. Pre dodatočné pohodlie, flexibilitu a použiteľnosť.

Nadčasová krása, nekonečný komfort

Moderné kúpeľňové batérie vyžarujúce charakter a auru luxusu

Máte radi slobodu dizajnu a voľnosť pohybu v kúpeľni a chceli by ste si to všetko vychutnať trochu viac? Ak áno, môžete zväčšiť voľný priestor vo svojej kúpeľni prostredníctvom nadčasového radu batérií hansgrohe Metris. Či už ide o bidet, sprchu, vaňu alebo umývadlo: batérie Metris predstavujú rozmanitosť a vynikajúci komfort. Vďaka technológii hansgrohe ComfortZone respektíve priestorom medzi výtokom a umývadlom si môžete vybrať z rôznych výšok výtokov tak, aby presne zodpovedali vašim nápadom. Vďaka vstavanému obmedzeniu objemu vody na 5 l/min.  sú batérie Metris výnimočne ekologické.

Metris: výraz štýlovo uvedomelého životného štýlu

Použite batérie Metris  na vylepšenie prostredia vo svojej kúpeľni: modely Metris sú svojím moderným dizajnom minimalistické a v domácnosti budú vyzerať dokonale kdekoľvek. Ich rozmernejšie plochy zaručujú luxusnú eleganciu. Ich kužeľovitá základňa a precízne kontúry zdôrazňujú ich vysokú kvalitu. Pomocou praktickej pákovej batérie so zdvihom páky nahor všade nastavíte požadovaný objem a teplotu vody. Vychutnajte si jednoduchosť a presnosť tejto batérie.

Vaňové batérie hansgrohe Metris

Rad batérií Metris obsahuje škálu rôznych vaňových batérií, aby ste si mohli vychutnávať chvíle pôžitku. V závislosti od požiadaviek a inštalačného plánu si môžete vybrať jednopákové batérie pre montáž na stenu (nadomietková alebo podomietková) alebo batérie na okraj vane. Tie sú k dispozícii s výtokom, kompatibilnou ručnou sprchou PuraVida a s jednou alebo dvoma pákami. K dispozícii je tiež: batéria na podlahu Metris – dominantný prvok k akejkoľvek voľne stojacej vani.

Vychutnajte si nadpriemernú úroveň pohodlia pri používaní batérií Metris vo svojej sprche

Používajte svoju sprchu v modernom štýle: prostredníctvom buď jednopákových sprchových batérií Metris, alebo štýlových sprchových termostatických batérií. Pri rade Metris tiež máte tiež možnosť ovládať tri spotrebiče samostatným ventilom.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: