Aqittura M91 at the sink, woman drawing water.

Aqittura M91

Triediť podľa
8  Výsledky
hansgrohe Aqittura M91

Exkluzívne kuchynské batérie pre život v dokonalom prúde

Objavte inovatívny systém Aqittura M91 pre vyvážený a udržateľný životný štýl. Táto exkluzívna kuchynská batéria ponúka perlivú vodu, ktorá zodpovedá vášmu vkusu a osobným potrebám. Aqittura M91 je k dispozícii v dvoch dizajnových variantoch a troch povrchových úpravách. Dizajn tejto vysoko funkčnej kuchynskej batérie umocňuje jej umiestnenie na dreze.

Aqittura M91 prispieva k ohľaduplnému životnému štýlu. S vodou tak, ako práve potrebujete. Filtrovanú, jemne perlivú, perlivú alebo chladenú.

Filtrácia a mineralizácia

Užite si vysoko kvalitné minerály v perlivej vode s kuchynskou batériou Aqittura M91. Na výber máte medzi týmito mineralizačnými hansgrohe filtrami: Harmony, Life alebo Sport. Jedinečná technológia MINTEC voliteľne obohacuje vodu o horčík, vápnik, draslík a sodík.

Môžete si vybrať aj filter s aktívnym uhlím, ktorý v mnohých prípadoch zlepšuje chuť pitnej vody. Filter s aktívnym uhlím je integrovaný vo všetkých kartušiach. Voliteľne si môžete vybrať aj filter s iónovým výmenníkom pre vodu s vysokým obsahom vápnika.

Perlivá alebo chladená voda s jednotkou SodaBase

Variant Aqittura M91 SodaSystem dopĺňa perlivú vodu o minerály a zároveň prináša šumivú sviežosť do chuti vašej vody. SodaBase je srdcom integrovaného systému, ktorý obsahuje prípoj na fľašu CO² a filtračnú hlavicu pre prípoj filtračnej kartuše. Možno tu pripojiť bežne dostupné fľaše CO² s univerzálnym závitom.

SodaBase sa inštaluje do spodnej skrinky drezu, v prípade potreby je k dispozícii predlžovacia sada až 5 m. Zahŕňa chladiacu jednotku a medzizásobník poskytujúci dva litre chladenej/ perlivej vody za minútu.

SodaBase môžete tiež pripojiť k aplikácii hansgrohe home app a zistiť stav nabitia filtra a patróny CO² na vašom smartfóne.

Bezchybná funkčnosť

Vyberte si požadovanú vodu priamo na výtoku kohútika. Aqittura M91 používa samostatné vedenie pre bežnú, neupravovanú vodu a filtrovanú/perlivú vodu.

Vďaka rozsahu otáčania až 150 stupňov je Aqittura M91 univerzálna na použitie pri dreze. Vyberte si medzi okrúhlym oblúkom a lineárnym dizajnom, ktorý bude vyhovovať vášmu konceptu kuchyne, a vyberte si jednu z troch exkluzívnych povrchových úprav: matné čierne, chrómové alebo vzhľad nerezu. Variant s výsuvným výtokom poskytuje ešte väčšiu flexibilitu a zaisťuje hladké užívanie vďaka sBoxu. Toto chytré úložné riešenie pre vyťahovaciu hadicu je namontované do spodnej kuchynskej skrinky rovnako ako jednotka na napojenie filtračnej kartuše.

Viac pohodlia

Nemusíte sa zaťažovať kúpou upravenej vody, pretože vaším dodávateľom je priamo vaša domácnosť. Vďaka tomu Aqittura M91 chráni životné prostredie, znižuje vašu uhlíkovú stopu a uľahčuje vám každodenný život.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: