Vaše maximálne osobné prostredie

Dizajn povrchových úprav FinishPlus: čas na viac farieb v kúpeľni!

S povrchmi FinishPlus vytvoríte vo svojej oddychovej zóne individuálne prvky – a to bez náročnej renovácie. Armatúra v matnej čiernej farbe ako výrazný prvok. Sprcha s brúsenou bronzovou povrchovou úpravou ako elegantná dominanta. Termostat s rovnakým farebným prevedením. Keď bude farebne ladiť ešte aj sprchová tyč, hadica alebo doplnky, bude všetko pôsobiť ako nové.

Matná čierna farba: dizajn kúpeľne s výrazným charakterom

Vybavenie kúpeľne hansgrohe v matnej čiernej farbe FinishPlus.
Inšpirujte sa obľúbenou farbou architektov a dizajnérov. Armatúry a sprchy hansgrohe v matnej čiernej farbe sa tu prejavujú v nápadnej geometrii.

Milujete modernú architektúru a predmety každodennej potreby, ktoré sú opticky zredukované na minimum? Potom sa vám určite zapáči matná čierna farba FinishPlus. Je momentálne v móde a zároveň nadčasová. Vďaka tmavým armatúram, sprchám a termostatom dodáte svojej kúpeľni maskulínny charakter. Čierna farba a geometrické tvary vytvárajú výrazné dizajnové posolstvo, ktoré tento štýl ešte viac zvýrazňuje. Vyberte si napríklad zmiešavaciu batériu Metropol s rovnými líniami alebo hranatú hlavovú sprchu, ako je Raindance E.

Armatúra a doplnky hansgrohe v matnej čiernej farbe.
Milujete tvorivú voľnosť a individuálny pôvab? V takom prípade sa vybúrte a vytvorte si vlastnú vysnívanú kúpeľňu! Napríklad v trendových farbách, ako je matná čierna. 

Čierna farba miluje bielu: kombinujte kúpeľňové výrobky v matnej čiernej farbe

Čierna zmiešavacia batéria a svetlé umývadlo spolu tvoria skvelý dizajnový tím. Rovnako tak aj čierny termostat na bielej vani alebo biela sprcha v mramorovom vzhľade obloženej sprchy. Aj v prípade príslušenstva kúpeľne, ako je sprchová hadica alebo tyč môžete vytvárať čierno-biele kontrasty. Značka hansgrohe ponúka aj množstvo doplnkov v matnej čiernej farbe, či už je to držiak na uteráky alebo zásobník na kozmetické obrúsky. Pôsobivá je tiež hra s farebnými detailmi v priestore. 

Matná biela: nová sviežosť s netradičným pôvabom

Vybavenie kúpeľne hansgrohe v matnej bielej farbe FinishPlus.
Dobré ráno, oáza kúpeľne! Urobte z neobyčajnej jednoduchosti armatúry alebo sprchy v matnom bielom lesku povestnú čerešničku na torte vo svojej moderne zariadenej kúpeľni. 

Umývadlo, vaňa alebo sprcha, ktoré sú vybavené matnou bielou farbou FinishPlus, by sa mohli stať vašimi novými obľúbenými miestami. Biely interiér môže premeniť kúpeľňu na elegantný chrám pokoja alebo na hravý priestor – podľa toho, ako naaranžujete jednotlivé predmety. Vyjadrite slobodne svoje estetické vnímanie a prekvapte sami seba! Značka hansgrohe vám ponúka aj háčiky na uteráky, dávkovače tekutého krému, držiaky na toaletný papier a ďalšie doplnky v matnej bielej farbe vo vysokej kvalite.

Biele sprchy a vodovodné kohútiky v exkluzívnej kúpeľni.
Protiklady vytvárajú vždy napätie, rovnako ako jin a jang. Nádherné sprchy Rainfinity v matnej bielej farbe s jednoduchým ovládaním pred čiernym mramorovým pozadím.

Jemne alebo štýlovo: kombinujte kúpeľňové produkty v matnej bielej farbe

Trendový dizajn v matnej bielej farbe môžete nainscenovať elegantne, harmonicky a prirodzene – v zemitých farbách, pastelových odtieňoch, s organickými umývadlami a zelenými rastlinami. S uterákmi vo farbách bonbónov alebo s pestrými doplnkami bude biela farba pôsobiť hravo. Okrem toho: biela dokáže vytvárať kontrasty. Prečo neumiestniť žensky pôsobiacu armatúru v matnej bielej farbe za výrazné umývadlo z čierneho minerálneho odliatku? Na obrázku: rodina spŕch Rainfinity – exkluzívna dizajnová séria v matnej bielej farbe.

Brúsený čierny chróm: dôležité výrazné prvky pre individualistov

Kúpeľňa hansgrohe v brúsenej čiernej chrómovej farbe FinishPlus.
Metalický čierny dizajn v celej kúpeľni. Elegantný pútavý prvok: showerpipe s dvomi oblými sprchami. Doplnky, ako rohová polica sú v rovnakom farebnom odtieni. 

Vyberte si z palety farieb hansgrohe podľa vlastného vkusu! K povrchom, vďaka ktorým vaša kúpeľňa zažiari v novom lesku, patrí aj brúsená čierna chrómová farba FinishPlus. Čierna metalická farba ponúka nekonečné možnosti stvárnenia. Umiestnite svoje dizajnové kúsky na umývadlo, na okraj vane alebo do sprchy v úrovni podlahy. Štýlovo a zladene, keď svoje sprchy zvolíte s nadomietkovou alebo podomietkovou armatúrou v rovnakých farebných odtieňoch.

Vodovodný kohútik hansgrohe v brúsenej čiernej chrómovej farbe.
Výrazná a zladená: umývadlovú armatúru Talis E od hansgrohe v brúsenej čiernej chrómovej farbe dopĺňajú doplnky línie AddStoris rovnakej farby. 

Kombinujte lesklé čierne kúpeľňové produkty

Naše metalické odtiene sa tajomne trblietajú a menia vašu kúpeľňu. Armatúry, sprchy, termostaty a doplnky v brúsenej čiernej chrómovej farbe vytvárajú v tmavom alebo svetlom priestore kúpeľne svetlo so žiarivým leskom. Vďaka týmto povrchom ukážete svoj výnimočný štýl a moderný rukopis. Dokonalým dizajnovým partnerom by im mohla byť surová oceľ. Alebo skombinujte svoje skvosty na nástenné obklady alebo podlahové dlažby v „industriálnom štýle". A prečo nenatrieť stenu petrolejovou alebo lipovou zelenou? 

Brúsený bronz: harmónia v elegantných trblietavých odtieňoch

Kúpeľňa hansgrohe v brúsenej bronzovej farbe FinishPlus.
Tento metalický dizajn vás pozýva na individuálne hry s farbami. Či už ide o decentnú mramorovú stenu alebo kúpeľňový nábytok s úpravou výrazne žilkovaného dreva: armatúry s brúsenou bronzovou farbou vždy zabodujú. 

Priatelia nadčasového dizajnu s decentným nádychom milujú brúsenú bronzovú farbu FinishPlus. S týmto metalickým odtieňom zanechá vaša ruka odtlačok v stvárnení priestorov. Domov je predsa viac než len 3 izby, kuchyňa a kúpeľňa. Je to príchod, uvoľnenie a estetické cítenie. Svieže vyžarovanie, ktoré sa do vašich domácich kúpeľov preniká s brúsenou bronzovou farbou, si každý deň vychutnávate nanovo. Už len samotná zmiešavacia umývadlová alebo vaňová batéria v tejto farbe vyčarí príjemnú atmosféru.

Vaňové armatúry hansgrohe v brúsenej bronzovej farbe.
Vďaka žiarivým akcentom v brúsenej bronzovej farbe vytvoríte prirodzený štýlový priestor. Bronzové doplnky, svetlá a zrkadlá tento organický vzhľad ešte posilnia.

Kombinujte kúpeľňové produkty v bronzových farbách

 Keď majú priestory vašej kúpeľne vytvoriť farebne zladený celkový obraz, zvoľte ako protipól vaňovú armatúru v brúsenej bronzovej farbe – alebo bidetovú zmiešavaciu batériu, ako je Talis E. Či už ide o kôš na mydlo, držiak na uteráky alebo pohár na ústnu hygienu: značka hansgrohe vám ponúka doplnky rovnakej farby vo vysokej kvalite.  

Leštený vzhľad zlata: pridajte na príťažlivosti vašej kúpeľni

hansgrohe washplace with faucet in Polished Gold Optic.
Pri tomto umývadle je batéria Metropol orámovaná čiernou maľovanou stenou, mramorovou konzolou a vinylovým povrchom škoricovej farby. Príslušenstvo: hansgrohe AddStoris.

Máte radi, keď sa vaša osobnosť odráža vo vašich obytných priestoroch? Aký skvelý nápad! Odporúčame dodať vášmu umývadlu iskru s osobným dotykom. Farba FinishPlus "Leštěný vzhľad zlata" je kovový odtieň, vďaka ktorému sa vaša kúpeľňa elegantne rozžiari. V zlate sa batéria Metropol stáva štýlovým klenotom, zatiaľ čo doplnky zlatej farby dodávajú priestorom extra glam.

hansgrohe dream bathroom with gold-colored faucets.
Koncept interiérového dizajnu so zlatými batériami, sprchami a dekoratívnymi prvkami vyžaruje tajomnú auru a je ako stvorený pre individualistov, ktorí milujú štýlovú eleganciu.

Zlaďte kúpeľňové produkty v trblietavej zlatej farbe

Myslíte si, že metalické zlato má taký lichotivý vzhľad, že sa ho nemôžete nabažiť? Potom vytvorte elegantné akcenty v celej vašej kúpeľni! V našom koncepte interiérového dizajnu táto exkluzívna povrchová úprava zdobí sprchový systém Raindance so skrytými ovládacími prvkami. Vaňové batérie Metropol tiež vyzerajú bellissimo, ako v jednom z talianskych Grand hotelov. Pozrite si svoju vysnívanú kúpeľňu v zlate tu!

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: