Muž ovláda podomietkovú zmiešavaciu batériu DuoTurn v sprche.

DuoTurn

Či už v sprche alebo vo vani: DuoTurn kombinuje intuitívne riadenie s čistým, plochým dizajnom. S touto novou generáciou podomietkových zmiešavacích batérií značky hansgrohe môžete vypnúť každodenné starosti a vychutnať si komfort naplno. Vďaka DuoTurn môžete jedným otočením prepnúť z hlavovej na ručnú sprchu alebo jednoducho nastaviť požadovanú teplotu a objem vody. Pozrieť výrobky

Muž si užíva sprchovanie so zmiešavacou batériou DuoTurn
Podomietkové zmiešavacie batérie DuoTurn možno inštalovať do vane aj do sprchy. Ponúkajú novú, jednoduchú alternatívu k prepájaču s ťahovým mechanizmom.

Čím sa vyznačujú podomietkové zmiešavacie batérie DuoTurn?

Pre chvíle oddychu. Pre chvíle ticha. Pre chvíle relaxu. Jednoducho stačí otočiť podomietkovú zmiešavaciu batériu DuoTurn a vychutnať si jedinečný zážitok zo sprchovania. Či už vo vani alebo v sprche: Medzi jednotlivými zdrojmi vody prepínate obratom ruky. 

  • Prispôsobivosť. Ploché, priestorovo úsporné armatúry možno použiť univerzálne, hodia sa do každej kúpeľne a dajú sa kombinovať so všetkými sériami značky hansgrohe.
  • Komfort a intuitívne ovládanie. Jednoduchým otočením rukovätí môžete ovládať hlavovú alebo ručnú sprchu, regulovať teplotu a objem vody a prepínať z vtoku vane na sprchovanie.
  • Dizajnová rozmanitosť. Batéria DuoTurn dokonale zapadne do moderných kúpeľní. Rukoväti sú ploché a nevyčnievajú do priestoru, kartuša je umiestnená na stred. Dostupná je v štyroch moderných povrchových úpravách FinishPlus – chróm, brúsený bronz, matná čierna a matná biela – ako aj tri puristické dizajnové tvary: E = hranatý, S = okrúhly a Q = zaoblený dizajn SoftCube.  

DuoTurn: Prehľad všetkých výhod

DuoTurn harmonicky zapadne do individuálnej atmosféry vašej kúpeľne a možno ju ľahko zladiť s ostatnými produktami značky hansgrohe v kúpeľni.

  • Pohodlné nastavenie teploty a regulácia objemu vody.
  • Pohodlné riadenie až dvoch spotrebičov pomocou páčky.
  • Tri puristické formy dizajnu (hranaté, zaoblené a okrúhle) – pre všetky štýly a preferencie. 
  • Ponuka FinishPlus so štyrmi povrchovými úpravami: chróm, matná čierna, matná biela a brúsený bronz.
  • Ucelený povrch zabezpečuje jednoduché čistenie.
  • Vysoká kvalita vďaka štandardom značky hansgrohe pre materiály a funkcie pre dlhotrvajúcu radosť z vašej podomietkovej armatúry.
Triediť podľa
7  Výsledky
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: