Moderná ručná sprcha – používa sa tak jednoducho.
Batérie, sprchy a ďalšie komponenty v modernej kúpeľni

Dokonalá jednota tvaru a funkcie: kúpeľňové produkty od značky hansgrohe

Kúpeľňa nie je len miestom na očistu tela – je’ to životný priestor, kde sa chceme cítiť príjemne. Priestory na sprchovanie sa v súčasnosti zväčšujú a začínajú sa viac uplatňovať materiály ako sklo, ktoré vnášajú do kúpeľní inovatívny, moderný charakter. Vďaka produktom hansgrohe sa môžete vo svojej kúpeľni cítiť pohodlnejšie. Ponorte sa do sveta hansgrohe’ kúpeľní a objavte kolekcie s expresívnym štýlom, inovatívnym dizajnom a užitočnými funkciami.

Nové produkty od značky hansgrohe

Nové produkty pre váš prvotriedny dizajn kúpeľne

Personalizovaný kúpeľňový dizajn so sprchami, batériami a termostatickými batériami od hansgrohe

Keď si zariaďujete nové bývanie alebo realizujete veľkú renováciu, dizajn vašej kúpeľne hrá kľúčovú úlohu. Ciele návrhu modernej kúpeľne siahajú ďaleko za chladnú funkčnosť. Spolu s inovatívnymi technológiami, ktoré používateľom umožňujú vychutnávať si vodu zodpovedne, sa kladie dôraz na ergonomický komfort a estetický pôžitok. Prezrite si našu rozsiahlu škálu produktov, kde môžete ľahko nájsť produkt, ktorý potrebujete na vytvorenie osobného wellnessového priestoru podľa svojich predstáv. Všetko od batérií až po doplnky: využite rozmanité tvary, materiály a funkcie a vneste tak do svojej kúpeľne vlastný charakter.

Inšpirácie a tipy pre realizáciu personalizovaných konceptov kúpeľní

Moderná kúpeľňa si vyžaduje komplexné naplánovanie. Vytvoriť koncept interiérového dizajnu vám môže pomôcť množstvo detailov podnecujúcich k zamysleniu, ktoré práve čakajú na to, že po nich siahnete. Spoločnosť hansgrohe ako výrobca batérií s bohatými skúsenosťami je vaším spoľahlivým partnerom pri všetkých záležitostiach týkajúcich sa kúpeľňového dizajnu na mieru. Počas rozhodovacej fázy vám hansgrohe môže pomôcť s informáciami o trendoch a inováciách s ohľadom na súčasné smerovanie v kúpeľňovom sektore. Ponorte sa do sveta vysnívaných kúpeľní a prezrite si kolekcie značky hansgrohe v rôznych štýloch.

Keď ste si stanovili základné funkčné a estetické podmienky pre svoj dizajn kúpeľne, v sprievodcovi hansgrohe nájdete užitočné tipy pre zrealizovanie vášho projektu v časti sprievodca kúpeľňami od hansgrohe. Pri plánovaní, montáži, starostlivosti či údržbe je prvoradý správny prístup.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: