Kombinácia širokého drezu a kuchynskej batérie s tlačidlom Select.
Nové kuchynské produkty

Nové produkty značky hansgrohe: uľahčite si svoje bežné kuchynské práce

Zaleťte mysľou do vašej budúcej vysnívanej kuchyne: uľahčite si prácu s drezom s najnovšími produktmi značky hansgrohe. Štýlové drezy, revolučné koncepty ovládania a dokonca perfektne zosúladené kombinované jednotky nádherne zakomponované do dizajnu vašej kuchyne. Ponúkame funkčné komponenty najvyššej kvality, ktoré sa vyznačujú nadčasovo krásnym vzhľadom.

Inovatívni kuchynskí pomocníci v špičkovej forme

Kuchyňa je ústredným miestom vášho domova. Je miestom, kde sa navzájom prepája komfort, dizajnové požiadavky a vykonávanie bežných kuchynských prác. Aby ste si mohli naplno vychutnať trend varenia, je potrebné, aby ste boli schopní robiť všetky činnosti bezproblémovo. Tieto dominantné produkty značky hansgrohe vám ponúkajú úplne novú skúsenosť s dokonalou rovnováhou funkčnosti a estetiky. Pozrite sa na inovatívne drezy a batérie, ako aj úplne nové kombinované jednotky, ktoré zrevolučnia vaše práce v kuchyni. Pozrite sa aj na naše kuchynské doplnky: pretože dokonca aj malé detaily môžu pomôcť optimalizovať vašu prácu.

Extra pohodlie, lepší dizajn

Snažíme sa na maximum, aby sme vám to s bežnými kuchynskými prácami uľahčili. Objavte, koľko zábavy si môžete užiť s vodou, keď máte vo svojej kuchyni používateľsky nenáročné vybavenie. Tu sú niektoré ďalšie inovatívne kuchynské produkty:
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: