Kuchynská batéria pre filtráciu a mineralizáciu

Žena si nalieva vodu na dreze pomocou Drez Aqittura M91.
Úprava vody a mineralizácia

Aqittura M91 FilterSystem: upravená pitná voda pre akékoľvek chuťové poháriky

Upravená pitná voda z kohútika – behom chvíľky! Exkluzívna kuchynská batéria s filtračným systémom Aqittura M91 vám v každom dúšku naservíruje upravenú filtrovanú vodu. Rozhodnite sa, ako si svoju vodu vychutnáte najlepšie: technológia MINTEC® môže vašu vodu z vodovodu na želanie obohatiť cennými minerálmi a znížiť obsah organických škodlivých látok. Aqittura M91 vám, okrem vody podľa vašej chuti, prináša väčší pocit blaha.

Aqittura M91 FilterSystem vám poskytne každodenný pocit blaha

Drez ako hlavný bod kuchyne.
Štýlový oblúkový dizajn filtračného systému Aqittura 210 zvlášť harmonicky zapadne do kuchynských ostrovčeků bez horných skriniek.

Zažite blahodarnú rovnováhu medzi chuťou a vyváženým obsahom minerálov. S filtračným systémom Aqittura M91 optimalizujete vašu vodu z vodovodu a to počas chvíľky. Všestranný filtračný systém ponúka riešenia pre príliš tvrdú vodu (vysoký obsah vápnika) alebo naopak, pre mimoriadne mäkkú vodu s nedostatkom vápnika. Vyvážená dávka minerálov sa postará o váš osobný pocit blaha. 

Multifunkčná kuchynská batéria hansgrohe naservíruje upravenú vodu jednoducho pomocou tlačidla umiestneného na výtoku batérie. Okrem inovatívnych technológií je kuchynská batéria Aqittura M91 FilterSystem aj vizuálne atraktívnym prvkom: je dostupná v dvoch dizajnových verziách so štýlovým oblúkovým dizajnom alebo rovným vyhotovením. Vybrať si môžete spomedzi povrchov v troch farebných odtieňoch: matná čierna, chróm alebo vzhľadu nerezu.

Minerály sú základom zdravého životného štýlu

Žena pije vodu z pohára na písacom stole.
Novinka do kuchyne hansgrohe presvedčí pôžitkom z vody pre akékoľvek chuťové poháriky. Filtračná a mineralizačná technológia MINTEC® optimalizuje vašu vodu podľa vašich potrieb.

Iste je vám známe, že určité minerály v našej pitnej vode sú nevyhnutnými základnými súčasťami zdravého životného štýlu. Naše telo ich potrebuje pre mnohé funkcie, napríklad pre pružné svalstvo, stavbu kostí a nervový systém. Upravte svoju osobnú rovnováhu v zložení vody pridaním zdraviu prospešných minerálnych solí, ako horčík, vápnik, draslík a sodík. Vyberať môžete medzi týmito filtrami hansgrohe:

  • Harmony obsahuje horčík a draslík a premení pitie vody, bez ohľadu na jej tvrdosť, na pôžitok.
  • Life je vhodný na vyrovnanie nedostatočného obsahu vápnika v oblastiach s mimoriadne mäkkou vodou. Okrem toho upravuje obsah horčíka a draslíka v pitnej vode.
  • Sport je mineralizačný filter, ktorý vyrovná obsah minerálov, ktoré strácajú priaznivci športu a fitnessu potením. Patria k nim horčík, draslík a sodík.

Minerály pochádzajú z európskeho ložiska hornín s obsahom solí a pri dávkovaní sú navzájom jemne zladené (filtračná a mineralizačná technológia MINTEC®). Všetky filtre obsahujú taktiež aktívne uhlie. Vodu zo svojho vodovodu si môžete vychutnať bez starostí a zlepšiť si svoju hladinu minerálov.

Filtre aktívneho uhlia alebo ionizátor sú tiež dostupné. Zabezpečia lepšiu kvalitu vody a v prípade potreby znížia obsah vápnika.

 Žena montuje kartušu filtra v skrinke pod drezom.
Filter umiestnený v dolnej skrinke šetrí miesto. Pripojenie a výmena kartuší je veľmi jednoduchá.

Aqittura M91 – jednoduchá výmena filtrov

Pri prémiovom riešení Aqittura M91 FilterSystem pre vašu lahodnú vodu budete mať výmennú filtračnú kartušu vždy rýchlo po ruke. Filtračné a mineralizačné kartuše sa dajú vymeniť v skrinke pod drezom počas chvíľky.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: