Pulsify S: Jednoducho plná života

Modelka sa sprchuje ručnou sprchou hansgrohe v matnej čiernej farbe.
Novinky značky hansgrohe 2021

Neprekonateľné zážitky zo sprchovania pre kúpeľne všetkých veľkostí

Túžite zažiť nádherné chvíle pohody s vodou, hoci nemáte v kúpeľni príliš veľa miesta? Práve pre vás vyvinula spoločnosť hansgrohe rad Pulsify S. Moderná rodina spŕch zahalí vaše telo do toho najjemnejšieho prúdu PowderRain a optimálne sa prispôsobí priestoru vašej kúpeľne – aj tej najmenšej. Vychutnajte si jedinečné zážitky zo sprchovania, skvelé praktické funkcie a individuálne dizajnové kombinácie!

Niekedy osviežujúce, inokedy upokojujúce, vždy inšpirujúce

Uvoľnite sa a vychutnajte si daný okamih. Postavte sa do sprchy a ponorte sa do iného sveta. Ráno vyštartujte osviežení do nového dňa a večer nechajte zo seba vyplaviť každodenný stres – a vždy sa po nej budete cítiť ako znovuzrodení. To môžete zažiť so sprchou Pulsify S, novou rodinou spŕch od hansgrohe. Doprajte si jedinečné zážitky zo sprchovania.

PowderRain – váš jedinečný relaxačný zážitok

Sprchy Pulsify S premieňajú vodu na jemný závoj nespočetných mikrokvapôčok. Pri sprchovaní jemne a takmer nečujne zahalia celé vaše telo a umožnia príjemný oddych vášmu telu aj duši. Spoločnosť hansgrohe nazýva tento typ prúdu PowderRain a sprcha Pulsify S vás rozmaznáva v dvoch rôznych intenzitách. Jednoducho si len užívajte príjemný pocit pohody a uvoľnenia.

Čím sú sprchy Pulsify S také výnimočné

Okrem príjemného pocitu pohodlia, ktorý je už ich neodmysliteľnou súčasťou, zaujmú sprchy Pulsify S aj svojím nadčasovo krásnym dizajnom, vysokým komfortom a úsporou vody, ako aj vysokou kvalitou značky hansgrohe:

  • Matná čierna, matná biela alebo chróm? S modernými povrchovými úpravami si vytvoríte originálnu kúpeľňu podľa svojich predstáv.
  • Pre ešte viac individuality vo svojej sprche si vyberte z atraktívnych nadomietkových a podomietkových variantov.
  • technológiou Select ovládate požadovaný typ prúdu pohodlne stlačením tlačidla.
  • Ekologické sprchy sú vďaka technológii EcoSmart mimoriadne úsporné. Vďaka nim spotrebujete oveľa menej vody a energie. 
  • Pomocou funkcie QuickClean jednoducho odstránite vodný kameň – pre jednoduchú starostlivosť, ktorá zaistí dlhú životnosť produktov.

Zoznámte sa s ďalšími produktmi a novinkami značky hansgrohe

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: